Farma
Instagram/farma.markiza, Instagram/marekfasiang

Už niekoľko týždňov vieme, že reality šou Farma bude mať ďalšie pokračovanie. Natáča sa rekordná 14. séria šou Farma. A do relácie sa nadšene vrhol aj nový moderátor Marek Fašiang, ktorý si získal tisíce fanúšikov aj vďaka seriálu Oteckovia. Na Instagrame sa teraz pochválil s prvými zábermi zo statku. 

Vďaka nej sa neznámi ľudia stali známymi a začalo ich sledovať kopec ľudí. Hoci sa na reláciu valí kritika z každej strany, diváci ju aj napriek tomu veľmi radi sledujú.

Farma 14
zdroj: Instagram/farma.markiza

Prvé zábery zo šou Farma 14

Reality šou Farma je tu s nami už niekoľko rokov a dokonca už viac ako dekádu. Rekordná 14. séria je už pomaly na svete a my všetci sme plní očakávaní. Sme zvedaví na samotný statok, a teda, kde budú noví farmári bývať. Moderátora už poznáme a nie je to ani Kvetka a ani Evelyn. Ale o tom sme ti už písali.

Žezlo po nich prebral úspešný herec Marek Fašiang a my sa nevieme dočkať, ako ho uvidíme na televíznej obrazovke. Nepochybne sa svojej úlohy opäť ujme perfektne.

Farma
zdroj: Instagram/farma.markiza

Ďalšia séria sa už pripravuje a natáčanie je v plnom prúde. Marek Fašiang sa teší a dokonca na svojom Instagrame zverejnil prvé zábery.

Marek Fašiang na Farme
zdroj: Instagram/marekfasiang

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou,“ povedal Marek.

Evelyn smutná nie je

Známy herec si vymenil moderátorskú stoličku s komičkou Evelyn, ktorá už na to tiež stihla reagovať, o čom sme ti takisto písali prednedávnom.

Evelyn na Farme
zdroj: Instagram/farma.markiza

„Nechcem veľmi rozmazávať okolnosti a byť strašne nostalgická, ale som za to naozaj vďačná. Hlavne za ľudí, ktorých som spoznala! Budú mi chýbať najmä moji kolegovia, ktorí majú špeciálne miesto v mojom srdci. Akoby som povedala sama sebe: Tvoj čas na Farme práve končí a od húsok môžem utekať za novým dobrodružstvom, na ktoré sa úprimne teším!“ napísala na svoju sociálnu sieť Eva Kramerová.

„Ďakujem, že ste sledovali, ďakujem tým, ktorí mi verili a za mnou stáli počas tejto cesty. Viete, ako sa hovorí: Jedny dvere sa zatvárajú a druhé dvere (a Pandorine skrinky) sa otvárajú,“ dodala a doplnila, že svojmu nástupcovi k novej práci na Farme blahoželá a fandí mu.

Farma 13
zdroj: Instagram/farma.markiza

Tak čo myslíš, bude Marek dobrým moderátorom? Na fotke vidno, že medzi nových kolegov zapadol celkom rýchlo. Snáď teda aj do tejto reality šou na televízne obrazovky vstúpi pravou nohou.

Zdroj: Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News