Farma 14
Instagram/kvetkah, Instagram/farma.markiza

Prázdniny sú plné oddychu, no po nich so začiatkom nového školského roka prichádzajú tiež ďalšie výzvy. V televízii rovnako nájdeš najmä oddychové programy. Na jeseň si môžeš vychutnať neuveriteľnú 14. sériu šou Farma a my už aj vieme, kto ju bude moderovať. A veru, že to nebude Evelyn či Kvetka Horváthová. Meno novej tváre reality šou prezradila TV Markíza vo svojom článku.

Obľúbená reality šou príde na televízne obrazovky už na jeseň. Kastingy prebiehajú v plnom prúde a postupne sa nám začnú odhaľovať aj nové mená súťažiacich.

Farma 13
zdroj: Instagram/farma.markiza

Vykuknú nové hviezdy

Okrem stálice, hospodára Martina, sa za ten dlhý čas vysielania menia hádam iba moderátori a súťažiaci, z ktorých sa po odchode zo šou stanú hviezdy sociálnych sietí.

Posledné štyri série bola neoddeliteľnou súčasťou statku komička Eva Kramerová. Ona ale prebrala štafetu po skúsenej Kvetke Horváthovej. A na takúto zmenu si diváci zvykali veľmi ťažko. Evelyn si vtedy zožala aj poriadnu dávku kritiky. Potom sa to akosi utriaslo, no teraz si budú musieť fanúšikovia zvykať na novú tvár, ktorá bude moderovať 14. sériu drsnej reality šou Farma.

Xénia a Lukáš
zdroj: Instagram/farma.markiza

Farma 14 v novom šate

TV Markíza pre nás v novej sezóne chystá viaceré novinky a jednou z nich bude aj zmena moderátorky. Prvýkrát v histórii bude drsnú reality šou moderovať muž. Vyskúša si to obľúbený herec a hviezda seriálu Oteckovia. Bude to Marek Fašiang, ktorého si všetci zamilovali ešte viac vďaka účinkovaniu v tanečnej šou Let´s Dance.

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou,“ povedal Marek pre TV Markíza.

Marek Fašiang
zdroj: Instagram/farma.markiza

„Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou, ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio eko homemade produktov, ktorými dúfam, že ma farmári ponúknu,“ zavtipkoval známy herec.

Evelyn ale z toho nie je sklamaná a teší sa na nové kariérne výzvy. „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce,“ prezradila skromná komička na záver.

Evelyn
zdroj: Instagram/farma.markiza

Tak čo myslíš, pôjde to Marekovi dobre alebo sa naňho taktiež zvalí vlna kritiky od fanúšikov?

Zdroj: farma.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News