Seriál Oteckovia
Instagram/oteckovia.markiza

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Seriál Oteckovia nám na TV Markíza robil spoločnosť päť dní v týždni počas štyroch rokov. Všetko sa však raz skončí a inak tomu nie je ani pri obľúbenom projekte. Včera podvečer si na televíznej obrazovke mohla vidieť jeho veľkolepé finále. Jeho opakovanie si môžeš pozrieť buď v pondelok ráno v televízii alebo na Voyo. Čo-to prezradil aj Marek Fašiang v rozhovore pre rádio Express.

Keď si skalnou fanúšičkou seriálu Oteckovia, s nadšením si sledovala každú jednu časť. Okrem toho ťa asi zaujímalo aj to, čo sa dialo mimo kamier. Určite si potom čítala aj naše články. Písali sme napríklad o tom, ako sa zmenila Nina a ako sa prezentuje na sociálnych sieťach. Tešiť si sa mohla aj z tehotenstva Zuzky Porubjakovej či narodenia bábätka Marekovi Fašiangovi a Matúšovi Kvietikovi.

O čom bolo finále seriálu Oteckovia?

Včera si v poslednej časti mohla vidieť totálne vygradovanie deja. Možno ti aj vyhŕkla nejedna slzička. Slávnostný obed u Bielikovcov poznačila prevratná vec. Luky sa dozvedel, že sa stane otcom a Dávid sa rozhodol, že lásku k Miške už viac nebude skrývať. Dočkali sme sa teda aj verejného vyznania po koncerte.

Noro uniesol svoje dcéry do Egypta a Gréta chcela odcestovať, aby ich priniesla späť. Tomáš ju však presvedčil, že tam pôjde on a privedie ich domov, a tak sa aj stalo. Mamička si tak mohla konečne vydýchnuť, a to práve na rande pod Bratislavským hradom, kde ju požiadal o ruku. Tak čo, dojal ťa tento záver?

Nie je tak úplne koniec

Teraz ťa ale ešte na chvíľku potešíme. Oteckovia definitívne neskončili! Dočkáme sa totiž bonusovej časti, v ktorej sa objaví viacero známych postáv, ktoré sa však zo seriálu časom vytratili. Na televíznej obrazovke uvidíš napríklad Alexa so synom Maxom a Emou. Prezradil to Marek Fašiang počas minulotýždňového rozhovoru v rádiu Express.

Určite sa teda máš ešte na čo tešiť. Zatiaľ ale ešte nie je známe, kedy sa odvysiela aj táto extra časť seriálu. Sleduj preto sociálne siete Oteckov, aby ti neušli tie najaktuálnejšie správy.

Zdroj: Rádio Express

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News