Instagram/oteckovia.markiza

Svoje súkromie si poriadne stráži, no tentokrát vyzradil veľké tajomstvo! Herec Matúš Kvietik, ktorého aktuálne vidia diváci v seriáli Oteckovia a ktorý sa najnovšie objaví aj v televíznej novinke Svätý Max, sa stal otcom. V rozhovore pre televíziu Markíza prezradil, že sa doma z bábätka tešia už niekoľko mesiacov.

30-ročný slovenský herec sa stal verejnosti známejším v roku 2015 po tom, čo hral jednu z hlavných postáv v seriáli Kukučka. Jeho partnerkou v ňom bola Mária Bartalos. Neskôr sa objavil aj v projekte Sestričky a aktuálne je súčasťou seriálu Oteckovia ako Paľo.

Dnes večer bude mať na Markíze premiéru aj seriál Svätý Max, v ktorom si Matúš zahrá úlohu Roba. Práve v rozhovore v súvislosti s premiérou nečakane priznal veľkú novinku zo súkromia.

Matúš si svoje osobné veci prísne stráži a nevystupuje ani na sociálnych sieťach. Preto sa mu podarilo niekoľko mesiacov udržať tajomstvo o tom, že je z neho otecko. K tejto téme sa prirodzene dostal, keď medzi rečou spomenul svojho papagája, o ktorom prezradil, že sa naučil nadávať.

„Je geniálny. Naučili sme ho nadávať. A to bol problém, lebo potom sa nám narodilo dieťa a on nadával aj pred tým dieťaťom,“ prezradil redaktorke. „Tak už to je vonku no, bohužiaľ. Áno, áno, už som tata,“ prikývol na jej otázku o tom, či môže potvrdiť, že má doma dcérku.

Netajil však, že zo začiatku to pre neho nebolo ľahké. „Keď sa narodila malá, nemal som tú lásku na prvý pohľad ani zďaleka. Až potom taký 3. mesiac to bolo prehnané emóciami z mojej strany, že to už nevie rásť, ale rastie to ďalej. Teraz sme na tom dobre. Nemyslel som si, že to bude takéto super, ale je to fasa,“ teší sa Matúš.

Matúš bude hrať aj v seriáli Svätý Max

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News