Instagram/tvmarkizaofficial/dusan_kajaba

Včera večer odvysielala televízia Markíza úvodnú časť novej série šou Svadba na prvý pohľad. V nej ide o experiment s láskou – odborníci dajú dokopy dvoch ľudí, ktorí sa podľa nich k sebe dokonale hodia. Má to však jeden háčik! Obaja sa prvýkrát uvidia a spoznajú až na vlastnej svadbe. Prvé 2 série boli úspešné a veľké reakcie prišli aj k tej novej. Pre Evu sa dokonca vyjadrila aj bývalá milenka ženícha. A jej slová ho zrejme veľmi nepotešia. 

Prvým párom, ktorý sa v tejto sérii zosobášil, je Dušan a Karin. Obaja sú veľmi pohľadní, čo u mnohých vyvolalo otázku, prečo si hľadajú partnera takýmto spôsobom. Dušan Kajaba je 30-ročný manažér, ktorý rád cvičí a živí sa aj modelingom.

Jeho televíznou manželkou sa stala 23-ročná študentka Karin Rothová. Na sociálnych sieťach ich ľudia začali chváliť, pretože sa k sebe výzorovo hodia, no druhá skupina ich podozrieva z toho, že sa chcú iba zviditeľniť.

Dušan má už za sebou aj rôzne spolupráce, no podľa jeho údajnej ex je za tým jeho túžba presadiť sa „Fotografie od známeho fotografa Lukáša Kimličku boli z Dušanovej iniciatívy. Inak to nebolo ani v prípade televíznej reklamy, v ktorej účinkuje. Nečudovala by som sa, ak aj tento krok, prihlásiť sa do televíznej šou, bol len za účelom zviditeľniť sa,vyjadrila sa žena, ktorá si s ním vraj bola blízka.

Vždy si išiel za svojim! Čo si v hlave zaumienil, to musel mať!“ Aj takéto slová venovala na jeho adresu, pričom nezabudla spomenúť, že síce vždy vedel dávať pekné komplimenty, no mal rád, keď bola pozornosť hlavne na ňom.

Byť známou zrejme nevadí ani Karin, ktorá má na Instagrame takmer 13-tisíc followerov a je blízka kamarátka s influencerkou, návrhárkou a bývalou priateľkou Roba Vitteka v jednom – Martinou Grešovou, známou na sociálnych sieťach pod prezývkou kdebolotambolo. Tá nechýbala ani na svadobnom obrade Karin a Dušana. Na tejto fotografii ich môžeš vidieť spolu.

Čo myslíš, prišli sa títo dvaja do šou iba zviditeľniť?

Ľudia im veľmi neveria, že by si inak nenašli lásku

zdroj: Facebook/Televízia Markíza

zdroj: Facebook/Televízia Markíza

zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Zdroj: eva.pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News