instagram/tvmarkizaofficial

Ani táto nedeľa nebola výnimkou a úspešná šou Tvoja tvár znie povedome sa dočkala svojho pokračovania. Nie však v klasickej verzii, na akú boli diváci zvyknutí, no tentokrát sa v televíznej relácii predviedli talentované deti známych osobností. 

Po skvelom prevedení niektorých hviezd, ako je Evelyn, prišli na rad detské tváre, ktoré preukázali mnoho odvahy. Celý zoznam detských účinkujúcich si môžeš pozrieť v našom staršom článku, rovnako aj finalistov z originálneho vydania.

Najkrajšie a najdojemnejšie vystúpenie predviedol jednoznačne Maroško Baňas, ktorý momentálne vystupuje v seriáli Oteckovia. V šou Tvoja mini tvár znie povedome vystúpil s pesničkou Non, Je Ne Regrette Rien od Edith Piaf.

Už od začiatku jeho predstavenia bolo jasné, že celé kolo vyhrá. Očakávania sa potvrdili a nie len to. Mnoho divákov a aj niektorých porotcov rozplakal.

Pokiaľ si premiérové vystúpenie premeškala, môžeš si ho pozrieť v archívoch Televízie Markíza, alebo počkať do soboty, kedy sa bude vysielať repríza. Jednoznačne však môžeme povedať, že vystúpenie malého Maroška ako Edit Piaf stojí za to.

Maroško šokoval nielen svojím talentom, ale aj dobrý srdcom

Najprv dojal celé Slovensko svojím vystúpením a dnes doslova chytil za srdce všetkých obrovským gestom. Táto detská hviezda Oteckov v rannom Teleráne nezištne darovala svoju výhru jednému účastníkovi tejto súťaže. Išlo o syna Dominiky Mirgovej, možno budúceho rapera Peťka, ktorý v súťažný večer oslavoval svoje šieste narodeniny. Klobúk dole pred Maroškom a Peťkovi dodatočne prajeme všetko najlepšie.

Držíme mu palce, aby sa v šoubiznise nestratil (čo pri jeho talente asi ani nie je možné), a aby sa obklopoval správnymi ľuďmi, ktorí ho budú ťahať „až ku hviezdam“.

Zdroj: instagram.com/tvmarkizaofficial, instagram.com/telerano

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News