Instagram/oteckovia.markiza, Instagram/karinkaqayumova

Určite si sa už zamýšľala nad tým, ako sa zmenili známe svetové osobnosti alebo naše slovenské YouTuberky. Na všetkých z nich sa podpísal čas a my sme ich doslova videli vyrastať a dospievať pred očami, napríklad aj na obrazovkách. Takouto istou premenou si prešla aj kučeravá Nina Bobulová zo seriálu Oteckovia. 

Ak si skalná fanúšička Oteckov a sleduješ ich od úplného začiatku, určite si im už všetkým stihla dať aj follow na sociálnych sieťach. Medzi nimi nesmie chýbať ani Karin Qayumová, ktorá vyzerá úplne inak na Instagrame, ako na kamerách.

Rastie do krásy

Karin do seriálu nastúpila, keď mala 10. Odvtedy uplynulo 6 rokov a herečka práve minulý týždeň oslávila svoje šestnástiny. Od začiatku sa riadne zmenila a veruže vyrástla do krásy.

Takto vyzerala Karin pred 4 rokmi

V seriáli jednoduchá a nijako neprikrášľovaná Nina sa na verejnosti prezentuje úplne inak. Jej instagramový profil hýri fotkami, na ktorých by si ju nespoznala.

Karin je v skutočnosti známa tým, že miluje módu a výrazné líčenie. Hoci je krásna aj odmaľovaná a nehanbí sa tak ukazovať, každá z nás sa rada cíti pekne. Preto je úplne pochopiteľné, že sa z času na čas rada prikrášli a vyfotí, aby sa mohla ukazovať na sociálnych sieťach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News