YouTube/MOMA Horňáková, YouTube/LucyPug, YouTube/Patra Bene

Okolo roku 2015 sa naplno rozvinula YouTube scéna. Okrem známych YouTuberov, akými boli GoGo, Expl0ited či Selassie sme rady sledovali aj dievčatá, s ktorými sme doslova dospievali. A ako sme sa rokmi menili, tak aj ony.

Niektoré z nich sa natáčaniu videí venujú dodnes, iné sa sústreďujú už iba na Instagram. Rozhodli sme sa trochu si zaspomínať a vybrali sme 6 najznámejších a najobľúbenejších slovenských a českých YouTuberiek. Pozri, ako vyzerali ich prvé videá a porovnaj si ich s tými, ktoré natáčajú dnes.

Prípadne si stačí porovnať to, ako vyzerali. Za ten čas nielen, že dospeli, ale niektoré by si dnes ani len nespoznala.

Ktorú YouTuberku si sledovala najradšej? Je to jedna z týchto?

LucyPug

Prvé video Lucka vydala 19. júla 2015 a spolu s jej vtedajším priateľom Danielom (GoGom) si spolu napiekli sušienky. Môžeš vidieť, že Lucy bola ešte trochu hanblivá. Okrem receptov natáčala aj rôzne tutoriály a kreatívne videá.

Dnes je Lucia aktívna len na Instagrame a posledné video natočila pred vyše rokov. Je z nej sebavedomá žena, ktorá je hrdá na svoju tvorbu. Rada cestuje po svete a spoznáva nové miesta.

Patra Bene

Paťka je veľmi dobrou priateľkou Lucky a niekedy dokonca natáčali aj spolu. Videá začala natáčať o čosi skôr, konkrétne 9. februára 2015. Išlo o tipy na valentínsku párty, ktoré možno oceníš aj teraz. Patra bola známa aj svojimi vtipnými skečmi.

V súčasnosti sa Paťka venuje tiež iba Instagramu a na YouTube nepridala nič viac ako rok. Má svoj vlastný projekt Inspiary, rada sa venuje svojim mačkám a rastlinkám. Otvorene hovorila aj o svojich úzkostných stavoch.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieHot News