Instagram/oteckovia.markiza

Televízni diváci svojskú Peťušku milujú! Pod týmto menom vystupuje slovenská herečka Natália Puklušová v dennom seriáli televízie Markíza, Oteckovia. V súkromnom živote zažíva 37-ročná Natália aktuálne veľa dobrodružstva a nechýba jej ani láska. Po viacerých neúspešných vzťahoch sa fanúšikom na Instagrame pochválila novým mužom. 

Viac ako 42-tisíc followerov, ktorí ju sledujú no sociálnej sieti, už zistilo, že herečka má po svojom boku nového partnera. V minulosti randila s niekoľkými mužmi, no ani jeden vzťah jej nevyšiel. Pred pár rokmi mala médiami pretriasaný románik s Andym Krausom, keď začala natáčať Oteckov, zamilovala sa do kameramana Pavla. No ani s ním jej to nevydržalo.

Kým len pred pár mesiacmi tancovala v náručí iného muža, teraz trávi dobrodružnú dovolenku v Jordánsku s niekým novým. Presne tak, aj jej nedávna tajná láska je už minulosťou. Svoje šťastie aktuálne našla pri Michalovi Margušovi, s ktorým zverejnila aj spoločné snímky. Jeho modré oči a dlhé tmavé vlasy mnohým komentujúcim pripomínajú Sandokana.

Šak furt sa chcem opýtať, či ste do seba! tak už sa nemusím ♥️♥️♥️♥️,“ komentovala ich spoločnú fotografiu herečka Kristína Tormová, ktorej obaja opätovali smejúce sa emotikony.

Natália s Michalom si užívajú Jordánsko

Ako Peťuška v seriáli je naozaj výborná

Zdroj: Instagram/nataliapuklusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News