Slovenská herečka

Slovenská herečka a speváčka Dominika Morávková Zeleníková sa pred troma rokmi stala dvojnásobnou mamou. Ku dcérke Amálke pribudol braček Damián Hugo. Odvtedy si doma v mrazničke uchovávala placentu. Pred týždňom sa jej však rituálne zbavila v prírode, s čím sa pochválila na svojom Instagrame

33-ročná slovenská herečka Dominika Morávková sa stala známou najmä vďaka kapele, v ktorej donedávna pôsobila. Spolu s Marekom Kolenom a Danielom Kisom v roku 2015 vytvorili skupinu, s názvom „S hudbou vesmírnou“.

Určite si postrehla ich hádam najznámejšiu pieseň – „Je nám teplo“, ktorú naspievali s českým hercom Jiřím Mádlom. Dominika však minulý rok túto skupinu opustila.

Okrem speváckeho má Dominika aj herecký talent. Vidieť si ju mohla napríklad vo filme Špina alebo v rozprávkach Pirko či Johankino tajomstvo. Zahrala si aj v seriáli Divoké kone, Autoškola a momentálne hviezdi v Nemocnici.

Slovenská herečka sa rituálne zbavila placenty

Podobne, ako jej herecká kolegyňa Zuzana Kanócz, aj Dominika sa rozhodla uschovať svoju placentu po domácom pôrode v sprievode babíc. Po synovi Hugovi si ju uschovávala 3 roky v mrazničke a teraz sa jej rituálne zbavila.

Ako prebiehal rituál placenty a prečo to slovenská herečka spravila?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News