SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP

Kto by nepoznal uznávanú a hlavne jednu z najobľúbenejších herečiek vôbec Jennifer Aniston. Po tom, ako si založila účet na sociálnej sieti zvanej Instagram, za necelú hodinu ju začali sledovať milióny sledovateľov. Dobre, na tom by nebolo možno nič výnimočné keby… Portál sheknows.com tvrdí, že to môže byť kvôli tomuto! 

Seriálová Rachel si získala milióny sŕdc plus, keď si založila svoj instagramový účet, hneď sa postarala o nový rekord. Dokonca tromfla aj kráľovský párik Meghan a Harryho. Už po piatich hodinách od založenia profilu mala totiž milión sledovateľov a jej fotografia spolu s ďalšími hercami zo seriálu Priatelia získala v rekordne krátkom čase vyše dvanásť miliónov srdiečok.

A tak sa toto číslo zaslúžilo o zápis do Guinnessovej knihy rekordov. To sa nestáva tak často, že áno… V čom ale spočíva to korenie Anistonovej, že ju tak bezhlavo zbožňujeme a obdivujeme?

Možno to bude tým, že je ako chameleón. Dokáže byť štýlová za každých okolností. Pamätáš si napríklad ten moment, keď sa objavila v uliciach Los Angeles s nadčasovým a elegantným oblečením? Záber, ktorý potom zverejnila, získal opäť rekordné čísla v lajkoch, neuveriteľných 16 miliónov.

Herecká hviezda dokázala vyvolať ošiaľ, keď sa rozhodla pre štýlové krátke sako, obtiahnuté džínsy a topánky na vysokom opätku, ktoré zvýrazňovali jej postavu a doplnila čiernym opaskom so zlatou prackou a vakom rovnakej farby. V jednoduchosti je krása.

A možno to bude tým, že je to žena s veľkým Ž a že je stále sama sebou! Určite si si to aj ty všimla, že z nej vyžaruje nesmierna ženskosť. To, že je talentovaná herečka, o tom niet pochýb.

Veď predsa, dokázala to v mnohých filmoch a najmä v legendárnom seriály, ktorý si aj teraz pozrieme a stále ako po prvýkrát, Priatelia. Všade, kde sa objaví, ukáže, vie narobiť rozruch, ale v dobrom zmysle slova.

Jennifer Aniston je jednoducho nezabudnuteľná. Veď pozri sa na jej zábery. Už tie o tom svedčia.

View this post on Instagram

Girl’s best friend… bring Clyde to work day.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Zdroj: sheknows.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife