Instagram/shudbouvesmirnouofficial

Po 6 rokoch opúšťa známu trojku speváčka! Slovenská skupina S hudbou vesmírnou na svojom Instagrame oznámila, že sa Dominika Morávková rozhodla definitívne opustiť kapelu. Podľa ich vlastných slov však spoločne odohrajú ešte posledné koncerty v tejto zostave počas tohtoročného leta.

Trojica, ktorú okrem Dominiky tvoria aj Marek Koleno a Daniel Kis, sa dala dokopy v roku 2015, no vtedy ešte netušili, kam ich vystrelia ich vtipné hudobné počiny. Pôvodne svoju spoluprácu ako kapela ani nezamýšľali, no ich skladby ukázali, že si ich ľudia obľúbili.

Azda najznámejším je song Je nám teplo, ktorý ich preslávil najviac a dnes má na konte viac ako 23 miliónov prehraní na platforme YouTube. Cez 10 miliónov nazbierala aj skladba No a čo, v ktorej si úlohu zahrala aj Lucia Gachulincová.

Po 6 krásnych rokoch naša krásna indiánka Dominika odchádza z kapely. Dohodli sme sa však, že vám ešte toto leto BUDEME HRAŤ koncerty spolu! Ďakujeme vám veľmi pekne za podporu, že ste boli celý ten čas s nami, a že ste nám verili! Ste najsamsuperlepší fans. Bola to jízda,“ napísali na svoju sociálnu sieť, kde oznámili koniec ich tria.

Doplnili však, že Marek a Daniel by však v tvorení hudby chceli spoločne aj naďalej pokračovať. K svojmu odchodu sa vyjadrila na Instagrame aj Dominika: „Je tažké vyjadrit slovami, prečo som odišla z tak pekného projektu, ako je S hudbou vesmírnou, ktorý mám rada. Dôvody sú hlbšie než slová. Ale skúsim: život mi dáva do pozornosti seba v inej podobe, ženu Dominiku, ktorá sa potrebuje postaviť sama za seba. V tomto období potrebujem prácu vyvažovať časom s rodinou a časom len pre seba. Ďakujem za všetko,čo som v tomto triu zažila.“

Trio spoločne fungovalo 6 rokov

Zdroj: Instagram/shudbouvesmirnouofficial

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News