instagram/llnzz

Bude sa vydávať! Slovenská influencerka a podnikateľka Lucia Gachulincová, ktorú fanúšikovia na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 132-tisíc ľudí, poznajú pod menom Lulenzz, povedala áno svojmu dlhoročnému priateľovi. Na sociálnu sieť pridala fotografiu s prsteňom na ruke.

Aj keď ju mnohí spoznali vďaka účinkovaniu na Farme, Lucia dokázala svojou pracovitosťou zaujať aj v mnohých iných oblastiach. Pre ženy je motiváciou na to, aby na sebe makali nie len fyzicky, ale aj psychicky. I keď veľa vecí zdieľa verejne, jej priateľ sa na sociálnych sieťach neobjavuje vôbec. Ona jeho želanie – nezverejňovať mu tvár, vždy rešpektovala.

Tajomstvom však nie je, že ide o Adnana, ktorý má zahraničné korene a je od Lucie o trochu starší. Pár tvorili niekoľko rokov, no práve počas tohto mali niekoľkomesačnú prestávku. V marci 2021 Lula oznámila fanúšikom, že sa z bytu, kde spoločne bývali, odsťahovala a rozhodla sa ísť vlastnou cestou. „Nič zlé sa nestalo, nič tragické a možno ani definitívne, kto vie, život je nevyspytateľný,“ opísala svoje pocity pod TÚTO fotku.

A mala pravdu. Stará láska totiž nehrdzavie a po tom, čo si zrejme obaja uvedomili, že patria k sebe, boli už v júli opäť spolu. Aktuálne si užívajú dobrodružnú dovolenku na Islande, odkiaľ prišla aj prekvapivá, no krásna správa.

Rozprávky majú predsa vždy šťastný koniec,“ napísala pod svoj príspevok, na ktorej sa pochválila zásnubným prsteňom.

Kto sa už nevie dočkať, aká z nej bude nevesta?

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News