Photo by Jeremy Wong from Pexels

Dvaja epidemiológovia, ktorí sa v americkom Bostone ocitli v prvej línii v boji proti novému koronavírusu, museli pre pandémiu zrušiť svoju svadbu. To ich však neodradilo a napokon sa zosobášili v nemocnici.

Jen Andonian a Matt Shearer sa vzali v piatok v historickej operačnej sále Ether Dome v Massachusettskej všeobecnej nemocnici v Bostone. Andonian v nemocnici pracuje ako projektová manažérka Centra medicíny katastrof, Shearer je analytik v Johns Hopkins Medicine Center for Health Security. Obrad, ktorým si vynahradili zrušenú svadbu naplánovanú na 20. marca v Michigane, im pomohli zorganizovať priatelia z nemocnice.

Pár oddala jedna z kolegýň nevesty. Tú k pomyselnému oltáru odviedol šéf pohotovosti. Namiesto tradičného „Môžete pobozkať nevestu“ oddávajúca obrad ukončila pre situáciu vhodnejším vyhlásením „Môžete si s nevestou ťuknúť lakťami“. Novomanželia tak aj urobili, no napokon sa aj rýchlo pobozkali.

Riaditeľ nemocnice Peter Slavin dovolil svadbu v Ether Dome pod podmienkou, že sa na nej nebude môcť zúčastniť viac ako 10 ľudí. Kvety na obrad poskytlo nemocničné kvetinárstvo, tortu zase tím stravovacích služieb, uviedla nemocnica.

 

Zdroj: nbcboston.com, SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News