Keď sa žena zamiluje, má pocit, že jej azda sám Boh zoslal na zem spriaznenú dušu. Presne takú, o ktorej snívala už ako dievčatko, v podobe, na ktorú myslela ako dospievajúca žena. Lenže, až po istom čase sa naozaj ukáže, či sú si dvaja súdení alebo šlo iba o prvotné zamilovanie sa. Kedy však vieme povedať, že sme naozaj našli svoju polovičku? 

Ten pocit zachvenia v brušku a istota v mysli môže prísť v istých (ne)obyčajných momentoch, pri ktorých si to uvedomíš vôbec prvýkrát. V danom okamihu sa na svojho partnera pozrieš a vtedy ti dôjde, že toto je ON. Ten, s ktorým to celé dáva zmysel.

Keď za teba prvýkrát dopovie vetu

Snažíš sa mu niečo vysvetliť a nevieš ako, pretože sa chceš uistiť, že ťa bude chápať, no v tom ťa prekvapí, že on nájde tie správne slová aj za teba. To bude okamih, kedy sa vnútorne potešíš, pretože vieš, že obaja máte na veci rovnaký pohľad a teda nemáš pred ním čo skrývať. Stať sa to môže aj na verejnosti, kedy ťa pred priateľmi zachráni, keď ti dôjdu slová. Ukazuje tým, že ste jeden tím.

Keď trafí darček bez opýtania

Kupovať darčeky – veľké prekvapenia či malé pozornosti, nie je vždy ľahké. Keď ste ešte len v začiatku vzťahu, nemôžete sa poznať tak dobre, aby ste si boli na 100 % istí svojím výberom. No ak aj napriek tomu trafil prekvapenie pre teba, uvedomíš si, že ťa zrejme naozaj počúval a všímal si detaily natoľko, že bol schopný vybrať správne.

Keď si ho tvoja rodina zamiluje

Prvá návšteva u tvojich rodičov alebo zoznámenie sa s priateľmi. Máš stres, nevieš, či to nebude trápne, či sa budú mať o čom rozprávať, či si sadnú, … a zrazu sedíš medzi nimi, tvoja myseľ akoby opustila telo ako vo filmoch, a v tichosti pozoruje, ako sa jeden na druhého usmievajú a bavia sa. Padne ti kameň zo srdca.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.