instagram/martinahornakova

Podnikateľka a influencerka Martina Horňáková, ktorá je známa pod menom Moma, má v poslednej dobe rušné chvíle. Tie sú spojené práve s jej pracovnou činnosťou. Len pred pár dňami sa nebála poukázať na nevhodné správanie Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, ktorá sa podľa jej slov správala neprofesionálne.

Len včera na svojom instagramovom profile poukázala na ďalšie nevhodné správanie ľudí, ktorí sa jej neprávom snažia poškodiť meno. 23-ročná Martina má po viacerých klamstvách toho dosť a tak sa rozhodla k veci vyjadriť. A neostalo iba pri tom.

K svojim fanúšikom sa prihovorila prostredníctvom videa na miznúcich príbehoch, kde objasnila situáciu, ktorá ju už dlhšie hnevá. Totiž, všimla si, že keď sa niekde na internete objaví článok o nej, istý pán má pravidelne potrebu v komentároch spomínať na to, že s ňou kedysi spolupracoval a podľa neho sa to neskončilo dobre.

Ide o grafika, s ktorým nadviazala kontakt už pred 10 rokmi ako mladá začínajúca blogerka, no ich spolupráca nebola založená na žiadnej zmluve a k ničomu okrem sretnutia nedošlo. Pri jeho poslednom komentári sa teraz objavil aj ďalší bývalý Momim „kolega“.

Tie príspevky pôsobia dôveryhodne, lebo keď ma nemáš rád a máš voči mne predsudky, tak v pohode tomu uveríš. Sú väčšinou vyhajpované na extrémne veľa lajkov. Mám toho dosť akurát. To sa neobhájiš, proste s tým nič nespravíš,“ vyjadrila sa k situácii.

zdroj: instagram/martinahornakova

Ja chápem, že keď sedia celý deň doma za počítačom a programujú, tak asi nemajú takéto vzrúšo v podobe lajkov a nejakého uznania od cudzích ľudí je pre nich super, ale mňa už to fakt nebaví, takže teraz ich označujem na túto storku dole neviditeľne a podávam trestné oznámenie za ohováranie, pretože ja neviem, čo takýchto ľudí inak vie presvedčiť ako takáto cesta,“ pokračovala vyjadrením, v ktorom oznámila, že viac si meno nenechá špiniť.

A bezpochyby má na to právo, keďže takéto konanie, ktoré nepravdivo poškodzuje meno podnikateľa sa naozaj trestá aj odňatím slobody. Martina tak znova ukázala, že sa netreba báť stáť si za svojím a bojovať za pravdu. Súhlasíš?

zdroj: instagram/martinahornakova

zdroj: instagram/martinahornakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News