Veronika Cifrová Ostrihoňová je moderátorkou diskusnej ženskej relácie s názvom Silná zostava. Nie je tomu tak dávno, čo práve táto relácia rozdelila Slovákov na 2 skupiny po tom, čo bola pozvaná Dominika Cibulková. Časť ľudí bola proti Dominike na strane komičky Simony Salátovej, ktorá jej naložila kvôli prednostnému očkovaniu, a tá druhá zase na strane Dominiky, ktorá podľa nich schytala až prehnanú kritiku.

Do kauzy sa zapojilo mnoho známych mien, medzi nimi nechýbal ani Rytmus, či Monika Beňová, ktorá si podala moderátorku Veroniku. Tentokrát ju verejne skritizovala ďalšia známa Slovenka.

Influencerka a podnikateľka Martina Horňáková, ktorú ľudia poznajú aj pod menom Moma, bola nedávno pozvaná do jednej z častí relácie, ktorá sa mala venovať práve influencerom. O tom, čo sa stalo, a prečo sa tam nakoniec neukázala, prezradila bližšie info v jej najnovšom videu.

Vyjadrila sa, že aj keď bola na strane Dominiky Cibulkovej v kauze, ktorá vznikla kvôli Silnej zostave, šlo iba o jej subjektívny názor a pozvanie ako influencerka do pripravovanej časti prijala, aj keď sa jej až tak nepáčili všetky témy, o ktorých ju informovala produkcia.

Len 2 dni pred tým, než malo prebehnúť natáčanie však Momu nahnevalo správanie moderátorky, kvôli ktorému sa rozhodla diskusie nezúčastniť. Veronika totiž na svojom Instagrame zverejnila príspevky, ktoré podľa nej dehonestujú prácu influencerov.

Dobrý deň, na základe včerajšej instagramovej komunikácie pani Ostrihoňovej, ktorá je arogantne namierená voči mne/mojej profesii, som sa rozhodla vašej show nezúčastniť. Mala som záujem o vyspelú diskusiu, ale ako vidím, aktéri na vašej strane sú dopredu pripravení spraviť z toho virálny diel sarkastickým hodnotením mojej práce. Považujem to za extrémne neprofesionálne,“ znela správa, ktorú Moma produkcii poslala.

Ďalšie nevhodné správanie prišlo podľa Martiny zo strany Veronikinho manžela, Sajfu. Ten totiž telefonoval jej expriateľovi Petrovi, ktorý je taktiež influencer, aby svojej bývalej priateľke dohovoril.

Pod videom sa začali množiť komentáre: „Ako prepáč, ale Sajfa a Ostrihoňová takýto trápny cirkus? Preboha, čo majú 12 rokov, že volal byvalému? / Veroniku sledujem, ale úprimne si myslím, že sa zachovala maximálne neprofesionálne. / Chválim, dostala si ma, že ti nevadí nezapadnúť, a že si sa z nich nešla pokakať ako ostatní. / Som rada, že si sa ozvala na tú Ostrihoňovú.“

Avšak, každý príbeh je ako minca, a teda má dve strany. Čo si myslíš o tejto kauze ty?

Moma sa bližšie vyjadrila vo videu

Zdroj: YouTube/MOMA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.