Instagram/oteckovia.markiza

Žeby to bol baby boom? Po tom, čo nedávno oznámil herec Marek Fašiang radostnú novinku o tom, že sa z neho čoskoro stane otec aj v reálnom živote, bude mať doma bábätko zrejme aj jeho kolega. Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ, skrýva údajné tehotenstvo svojej partnerky aj Pavol Topoľský, ktorý hrá taktiež v seriáli Oteckovia.

60-ročný Pavol je na televíznych obrazovkách v tomto seriáli súčasťou rodiny Bielikovcov a stvárňuje deda Vlada, ktorého prezývajú Kapitán. V súkromnom živote je už tretíkrát ženatý a má 4 deti, ku ktorým by vraj malo pribudnúť už piate. 2 dcéry má z prvého manželstva, a rovnako dve dcéry aj z druhého, kedy mal po boku o 20 rokov mladšiu tanečnicu Mariku.

V roku 2018 sa tajne zosobášil s Vierkou, s ktorou randil 2 roky. Tá je od neho mladšia dokonca o 27 rokov a doteraz sa k nim žiaden spoločný potomok nepridal. Podľa nepotvrdených informácii však Vierka nosí pod srdcom dieťatko. „Pána Topoľského sme videli na jednom z bratislavských trhovísk. Vyzeral spokojne, niet sa čo čudovať, jeho manželka má už výrazné tehotenské bruško,“ tvrdí jeden z anonymných zdrojov Plus JEDEN DEŇ.

Takéto veci nezverejňujem a ani nechcem. Mám dosť týchto všelijakých hejtov, veď poznáte ľudí,“ reagoval Topoľský na otázky denníka, ktorý sa ho opýtal na to, či môže tieto správy potvrdiť. Nuž, to ukáže iba čas a možno sa tentokrát dočká aj prvého syna.

Pavol Topoľský je neoddeliteľnou súčasťou seriálu

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News