Farma

Situácia s Adamom, ktorý odstúpil z reality šou Farma 15, ešte neskončila. Súťažiaci pred posledným duelom vyjadrili, čo si o ňom myslia o pár dní potom, čo sa na statku udialo. Ich názory si si mohla vypočuť v sobotu večer na Voyo a v nedeľu v telke. Ak si to však nestihla cez víkend, tento úryvok na svojom webe zverejnila aj Markíza

Možno ti neušlo, že v posledných dňoch sa pozornosť sústredí najmä na reality šou Farma 15. A to nielen preto, že o pár dní sa dočkáme finále tejto súťaže. Súťažiaci si po posledných udalostiach zgustli najmä na 42-ročnom farmárovi Adamovi Rohárikovi z Revúcej.

Od umelej inteligencie Alice si kúpil vstupenku do semifinále. Z farmárskeho konta tak ubudlo 10-tisíc eur, kvôli čomu sa jeho súperi nahnevali. S Adamom sa prestali rozprávať, na statku musel pár dní zostať v dusnej atmosfére a svoj čin oľutoval, hoci fanúšikovia si myslia, že spravil dobre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Napokon ale zo súťaže odstúpil. Nezvládol totiž psychickú šikanu od farmárov. A práve preto sa diváci začali búriť. Spisujú petíciu a chcú Adama vidieť vo finále súťaže. On takúto podporu absolútne nečakal a teší sa z toho.

Aby toho nebolo málo, Mirke sa na Instagrame objavujú nechutné komentáre. A to aj napriek tomu, že si to obľúbený teraz už exfarmár vyslovene neželal.

Situácia s Adamom v šou Farma nekončí

Neskôr aj priznal, že ho najviac sklamali Lucia a Mirka. Tá dokonca bola jeho pravou rukou a mali k sebe najbližšie. Ona sa však aj pred posledným špeciálnym duelom v súboji o farmára týždňa vyjadrila na adresu Adama. A tie slová ťa možno prekvapia.

„Tie peniažky neboli jeho. Boli to peniaze nás všetkých, ktoré sú tam našporené a necítil sa tam asi už tak dobre, lebo všetci sme mu to dali pocítiť, že toto nebolo správne. Tým, ako sa on prezentoval celý čas na Farme, tak týmto to všetko zmiatol pod koberec a ukázal sa ako úplne iný Adam, ktorý je kvázi akoby taký sebec a s týmto sa nevedel asi vyrovnať,“ povedala Mirka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Bolo nám to všetkým ľúto, samozrejme, ale on nemal inú možnosť, ako očistiť svoje meno v tejto hre. Iba týmto a nevydržal by to tu,“ doplnil ju Denis. „On by to tu psychicky nezvládol. V takej atmosfére by nevydržal. Preto sa rozhodol odísť,“ povedala ešte Azra.

Niki si dokonca myslí, že peniaze sú teraz pre farmárov prioritou číslo jeden a nikto by si vraj nedovolil z farmárskeho účtu odobrať 10-tisíc eur pre vlastné blaho.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News