Instagram/farma.markiza

Už je tomu niekoľko týždňov, čo majú za sebou poslední farmári z markizáckej reality šou za sebou pobyt na statku. Farma s číslom 13 priniesla výhru 75-tisíc eur Miroslavovi Debnárovi, ktorého diváci poznali aj ako Mesuta. V žiadnej predošlej sérii však asi nebol víťaz tak kritizovaný, ako tentokrát. Peniaze si podľa mnohých odniesol neprávom a podvodom.

Mnohým nedala spať posledná otázka v dueli, ktorá rozhodla o víťazovi, a kvôli ktorej sa ľudia rozdelili na dva tábory. Výhru by mnohí dopriali Eve Vajsovej, ktorá sa dostala do finálovej trojky. Avšak, peniaze si právom odniesol Mesut, ktorý sa od začiatku netajil tým, že si po ne ide a deliť sa nemieni.

Dokonca aj po finále sa svojho slova držal, na ako vyšlo najavo, plány predsa len pozmenil.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Mesut si okrem finančnej hotovosti vzal domov aj novú lásku – farmárku Natáliu, s ktorou začali tvoriť počas súťaže pár a momentálne spolu aj žijú. Z výhry jej vraj sľúbil peknú spoločnú dovolenku. V rozhovore s exfarmárom Lukášom Stanislavom, ktorý si ho pozval do svojej šou „Kauzičky z Farmičky„, však priznal, že to nebude iba ona, čo si z jeho výhry niečo užije. Po čase teda svoj postoj nedeliť sa pozmenil.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News