Farma 15

Preriekol sa? Farmár Adam, ktorý v posledných dňoch z reality šou odstúpil, v relácii Farma X-tra možno nechtiac zdôraznil, kto by mohol byť vo finále súťaže.

Iba včera bola v Televízii Markíza odvysielaná epizóda reality šou Farma 15, kde Adam odstúpil. Dôvodom bola šikana od súperov, ktorí by zrejme v jeho situácii spravili to isté. Od umelej inteligencie Alice si za 10-tisíc eur kúpil zlatý lístok do semifinále, no na statku ho súťažiaci kvôli tomu doslova psychicky zdeptali a vyštvali. On následne odstúpil.

Priznal, že ho vtedy najviac sklamali dve súťažiace, ktoré sa proti nemu mali „spiknúť“. A to pritom si nielen on, ale aj diváci mohli myslieť, že majú k sebe blízko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Budú toto finalisti reality šou Farma 15?

Adam v žiadnom prípade však nerátal s takou podporou, akú dostal od fanúšikov, ktorí už spisujú aj petíciu. Dokonca sklamanie z tejto situácie vyjadrili aj exfarmárky z minulých sérií. 42-ročný farmár pre nejedného diváka totiž bol jasným adeptom na výhru. Nechce však, aby to zašlo príliš ďaleko, prečo im poslal odkaz cez Instagram.

Mohlo by sa však zdať, že v relácii Farma X-tra sa trochu preriekol, síce sa vzápätí opravil.

„To mi išlo hlavou, že keď som proste počul nie raz jedného alebo jednu z finalistiek, respektíve z farmárov. Nie z finalistiek, z farmárov. Rozprávali, že už aj keby to stalo 10-tisíc alebo aj keby mi 20-tisíc núkali, tak by brali tú imunitu,“ povedal Adam, pričom ti možno neušlo, že trochu zdôraznil slová „jednu z finalistiek“ a očividne mieril na Mirku a Luciu.

Reagoval pritom na otázku, nad čím rozmýšľal, keď sa rozhodoval, či si kúpi vstupenku do semifinále reality šou Farma.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Tak čo myslíš, naozaj sa Adam preriekol alebo to myslel tak, ako povedal a opravil sa? 

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News