instagram/lukas.stanislav

Xénia Gregušová, víťazka reality show Farma, a Lukáš Stanislav, ktorý to s ňou dotiahol až do finálne, to so svojím vzťahom myslia naozaj vážne. Po pol roku oficiálneho randenia a trávenia spoločného času sa rozhodli pre vážny spoločný krok.

Sympatická dvojica si počas súťaže dobre rozumela a Lukáš svoje pocity k mladšej súperke nikdy neskrýval. Xénia však bola opatrná a držala si odstup. Zdalo sa, že ich „láska“ ostane tam, kde vznikla.

Fanúšikov preto prekvapil fakt, že po ukončení Farmy medzi týmito dvoma predsalen city ostali a po troch mesiacoch randenia s tým vyšli aj na verejnosť.

Odvtedy sú ich sociálne siete plné vzájomných fotiek a videí, z ktorých je jasné, že sa veľmi ľúbia a ich spoločný čas je plný smiechu a nových zážitkov. Rozumejú si aj so svojimi rodinami, s ktorými trávia veľa času, keďže obaja pochádzajú z iných miest, kvôli čomu boli nútení často sa presúvať z domu Xénie do domu Lukáša a naopak.

A práve toho majú po pol roku už dosť. „Zvrtlo sa to celkom rýchlo, ale dalo sa to čakať. Rozhodli sme sa so Xenkou, že už nás nebaví cestovať od nej ku mne a naopak. Rozhodli sme sa preto pre spoločné bývanie,” napísal Lukáš k svojmu najnovšiemu videu, v ktorom zdokumentoval spoločné nasťahovanie sa do bytu v Žiline.

Podľa jeho slov by to však malo byť iba na 3 mesiace, pretože majú potom obaja iné plány. Keďže milujú cestovanie, je možné, že sa spoločne vyberú aj niekam do sveta.

Takto to vyzerá u Lukáša a Xénie doma

Zdroj: YouTube/Luky Fuzo Stanislav

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News