Aj keď súťažiaci v reality šou Farma kalkulujú všelijako, ich taktiky vždy nevychádzajú. Niektoré situácie sa totiž nedajú predpovedať. Tak, ako nešťastný pád najmladšej účastníčky, kvôli ktorému musela byť zo statku odvezená priamo do nemocnice.

Jej zdravotný stav nebol dobrý už ani predtým a tak sa zdá, že sa na ňu v súťaži lepila iba smola. Aj keď ju ostatní majú radi, zastihla ich nepríjemná správa. 19-ročná Patrícia Šimanová sa k nim už nevráti. Pochopiteľne, každého zaujímalo, ako sa tento odchod vyrieši, no pre mnohých bola odpoveď veľkým sklamaním.

Ako to už bolo aj v predošlých sériách, ak súťažiaci musel nečakane opustiť Farmu, nahradil ho niekto nový, najpravdepodobnejšie ten, kto vypadol ako posledný. V tomto prípade šlo o Moniku Fabovú, ktorá bola v dueli už dvakrát.

Tá sa túto novinku dozvedela len deň predtým, ako si znova pobalila kufre. Celá vysmiata sa tak vracia do hry, no nie všetci sa z toho radujú. Pre mnohých bola tŕňom v oku a tešili sa, keď sa jej „zbavili“, vraj kvôli jej zlej energii. Nuž, vzťahy budú opäť o čosi viac napäté!

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.