instagram/farma.markiza

Reality šou Farma už beží na obrazovkách televízie Markíza, a aj keď súťažiaci nie sú na statku dlho, stihlo sa medzi nimi toho zomlieť už naozaj veľa. Prvý duel, taktizovanie, ale aj romantické vzťahy. Kým sa Miro a Stanka netaja náklonnosťou a užívajú si svoju spoločnosť, ostatní sa zamerali viac na prácu, ako hľadanie partnera. Alebo nie?

Sympatický dobrák Dávid v posledných dňoch zameral svoju pozornosť smerom k spolufarmárke Patrícii, ktorá je od neho o 10 rokov mladšia. Netají sa tým, že sa mu páči a to nie len fyzicky. ,,Dal by som všetko za to, aby som mal raz takú priateľku, ako si ty. Škoda, že moja ex nebola taká,” vyjadril sa v ich súkromnom rozhovore, ktorý nájdeš na Farma Xtra. A zo svojej minulosti toho odhalil oveľa viac.

Stavbár z Komárna priznal, že pre svoju ex robil kedysi naozaj všetko, pretože sa mu veľmi páčila. „Ja som jej masíroval členky každý večer, robil raňajky, večeru, obed, každý deň som pre ňu chodil do práce,“ vymenoval svoje správanie v minulosti, ktoré by ocenila nejedna žena. No jeho expartnerka to zrejme cítila inak: „A ja som v živote nebol u nej doma, v živote ma nepozvala ani na čajík,” dodal.

Rozchod niesol veľmi ťažko, keďže sa Paťke priznal, že mal dokonca samovražedné sklony, na čo sa študentka z Trnavy priznala, že aj ona kvôli svojmu bývalému vzťahu skončila až v nemocnici. Obaja si tak kvôli svojej ťažkej minulosti našli spoločnú tému. Ktovie, či ich práve toto zblíži.

Blízko k sebe majú zatiaľ iba Stanka a Miro

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News