Instagram/natalia.lopasovska

Bol to len úlet po Farme? Túto otázku si zrejme kládli mnohí diváci televíznej šou, ktorí si obľúbili dvojicu Naty a Mesut. Tí sa dali počas súťaže dokopy ako pár a po návrate zo statku do reality ihneď začali spolu aj bývať. Posledné týždne však už na sociálnych sieťach nezdieľali spoločné momenty, a tak začali fanúšikovia špekulovať o tom, či sa už nerozišli.

Natália Lopašovská a Miroslav Debnár sa na Farme 13 zblížili niekoľko týždňov pred finále. Kým ona vypadla tesne pred jeho bránami, on celú súťaž vyhral a domov si okrem novej priateľky odniesol aj výhru 75-tisíc eur. Keďže si Mesut vážny vzťah nehľadal a ju čakal doma jej už expartner, veľa divákov nepredpokladalo, že by im to v skutočnom živote fungovalo.

A 3 mesiace po skončení šou tomu všetko aj naznačovalo.

Aj keď sú obaja aktívni na Instagrame, spoločné fotografie na ich profiloch začali chýbať. Dokonca na sviatok zamilovaných pridala krásna brunetka post o tom, že si spravila Valentín sama pre seba. V posledných dňoch ju tak zaplavili správy o tom, či ešte s víťazom Farmy tvorí pár. Najskôr odpovedala vyhýbavo a nič nekonkretizovala, no najnovšie už prestala fanúšikov naťahovať a dala im jasnú odpoveď.

Tento post vzbudil mnohé špekulácie o tom, či je Naty single

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News