Instagram/farma.markiza

Najkontroverznejšia účastníčka Farmy 12 sa ocitla v šou Lukáša Stanislava – Hovor alebo papaj. Nikola Fridrich si však nikdy nekládla servítku pred ústa a tak nemala problém odpovedať aj na zaujímavé otázky hostiteľa.

Koho by vyhodila z Farmy, čo v živote najviac ľutuje alebo koľkých partnerov mala? Lukáš sa na Nikolu poriadne pripravil, ona však nezaváhala.

Slobodná mamička, ktorá rozdúchala ohne Farmy 12 a na kamerách sa nebála byť sama sebou. Na Farme síce neuspela, ale ako sama povedala, v živote po reality šou sa jej naďalej darí v práci, obe s dcérou sú zdravé, šťastné, a to je najhlavnejšie.

Hneď v úvode sa Niki spýtala finalistu Farmy 12 a partnera krásnej výherkyne na otázky, na ktoré odmietol odpovedať. Výška konta, aké má tetovanie alebo koľko partneriek v živote mal – tieto veci Lukáš odmietol rozoberať pred fanúšikmi, a tak sa v tomto diele najedol oveľa viac ako inokedy.

Nikola svoj názor a pocity však nemala problém povedať na rovinu. Na otázku, koho by z Farmy okamžite vyhodila, ak by vedela, akí sú tí ľudia, odpovedala jasne: “Ja som mala ten dobrý odhad hneď. Za mňa určite Rebeku. Tak ako mi nesedela od začiatku, tak som sa toho mala držať.”

Na videu však nepoprela ani fakt, že za spolupráce berie od 250 € vyššie a najviac dostala za spoluprácu 1 000 €. Taktiež prezradila to, či ľutuje, že svojej dcére dopriala zlého otca. Sebavedomá farmárka za celú časť neodpovedala len na jednu otázku. 

Zdroj: YouTube/Luky Fuzo Stanislav

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News