Muž bozkáva ženu v náručí
Pexels/Ketut Subiyanto

Keď sa zavrú dvere do spálne, aj z tých najhanblivejších žien sa môžu stať poriadne dračice. Keď sú totiž s mužom, ktorý ich priťahuje, spravia všetko pre to, aby ho v posteli potešili. Niekto má rád klasiku, iný vášnivé experimenty. Aj keď na každého platí iný kľúč od nohavíc až k srdcu, vieme, čomu ani jeden nedokáže odolať.

Ak máš odvahu na nasledujúce veci, potom TO s tebou bude jednoducho milovať.

Si otvorená novým polohám

Misionár, odzadu, 69, … všetky sú skvelé, ale bežnú klasiku treba občas vymeniť za niečo, čo bude pre vás oboch nové. A čo je nové, to je predsa aj viac vzrušujúcejšie. Na internete aj v našich článkoch nájdeš toľko nových možností, ktoré mu môžeš navrhnúť! A keď budeš ty tá, ktorá s nimi prišla, od radosti snáď prestane aj dýchať.

Keď ti láska chutí

Každý chlap sníva o žene, ktorá mu „to“ pri predohre prehltne. Povedzme si však pravdu, nie vždy je to lákavé a jednoduché, ako sa to zdá vo filmoch pre dospelých. Ak máš s týmto problém, máme pre teba overenú radu – daj si s ním pred milovaním ananás priamo od farmárov z Afriky. Ten je totiž známy tým, že ovplyvňuje chuť mužského výstreku, a tak ti bude po ňom dokonca aj chutiť.

Dajte si toto blahodarne ovocie čerstvé na večeru ako dezert alebo popíjajte drink podľa receptu od Uletených Ananásov. Na fresh limonádu ti postačí jeden ananás, jeden citrón a ľad. Ak si chcete dopriať romantiku v tomto jesennom počasí, stav na teplý nápoj z ananásových šupiek, škorice, vody a medu na osladenie. No a keď potrebuješ trochu viac povzbudenia, prilej si tam poldeci obľúbeného destilátu. Nemusíš mu ani hovoriť, prečo chceš, aby to vypil, aby sa náhodou neurazil.

zdroj: StartitUp x Uletené Ananásy

Zahraj sa s ním

Hranie rolí je v spálňach veľmi obľúbené, aj keď mnoho žien sa i pred dlhodobým partnerom hanbí odviazať. Mysli však na to, že je to len medzi vami a ozvláštni vám to intímny život. Nezáleží na tom, či si dáš na seba kostým alebo budeš predstierať, že ste sa práve prvýkrát stretli. Po chvíli sa v tom budeš cítiť úplne prirodzene.

Buď domina

Muži sú tí, ktorí chcú byť nad nami a ťahať nás za vlasy. No nie vždy! Čo takto vziať do ruky bičík (môže byť aj pravítko), dať si na seba čiernu kožu a ukázať mu, kto bude večer na koni? Alebo len stačí, ak budeš dominantná a dáš mu rozkazy, ktoré bude musieť poslúchnuť. Vysadni pri tom naňho a ukáž mu, že je to tvoje. Aj ten najväčší frajer pri tomto padne od nadšenia na kolená.

Zapoj do toho hračky

Od šľahačky, cez spomínaný bič, až po naozaj nezvyčajné pomôcky, aké si videla snáď iba vo filme o odtieňoch šedej. Výbavu, akú mal pán Grey doma v červenej izbe, mať nemusíš, no keď uvidí, že máš chuť si to okoreniť, krv z hlavy sa mu nahromadí v jeho dolnej partii tak rýchlo, že to snáď ani nevydrží. Mužom netreba veľa, však?

Ak to chceš ale okoreniť za dverami spálne ešte viac, vyskúšaj napríklad náročnejšie polohy, ktoré muži v posteli skutočne milujú. Uvidíš, že vďaka tomuto jednoduchému návodu sa ťa nebude vedieť nabažiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating