Stojíme vedľa seba, držíš ma za ruku a ja mám pocit, že sa poznáme roky a nič sa nezmenilo. Naše city nevychladli, stále sme tí istí, zamilovaní blázni, ktorými sme boli, keď sme sa prvýkrát stretli. Síce už nie sme násťroční, stále sme to my. Chcete vedieť, čo je skvelé na dlhoročných vzťahoch?

Môžete chodiť po byte v teplákoch s neumytými vlasmi a blbou náladou, ale on vám aj tak povie, že pre neho ste dokonalá. Rozmýšľate nad piatkovým večerným programom? Nemusíte. Čaká vás vaša láska, dobrý film a večer plný zábavy. Nepotrebujete byť vždy perfektne upravená a správať sa podľa pravidiel, on to od vás ani neočakáva a to je na tom to najlepšie. Podľa vášho tónu hlasu spozná, že vás niečo trápi. Podľa odlesku vo vašich očiach vie, že sa niečo stalo. Pozná vás dokonalo, dokáže rozlíšiť všetky druhy vašich nálad, tak ako nikto na svete.

View this post on Instagram

Soul shivers // by @jaysvisualz 📸

A post shared by Elliott Dunning (@elliottsdunning) on

Chceli by ste s ním tráviť každú minútu, pretože chvíle s ním sú to, čo vás robí šťastnou. Nechcete vo svojom živote iných chlapov, pretože toho správneho ste už našli. Viete, že sa na neho môžete spoľahnúť, svoju budúcnosť vidíte len po jeho boku. Nemusí byť bezchybný, stačí, že je vašou chýbajúcou polovičkou.

Neviete si predstaviť život bez neho, a ani nemusíte, on sa nikam nezberá. Vo vzťahu prídu ťažké skúšky a pochybnosti. Spolu to prekonáte, zvládnete všetky krízy a prekážky, ktoré vám život prinesie. Láska nám dodáva vnútornú silu, o ktorej ste ani nevedeli, že ju máme. Láska nám dáva pocit dokonalého šťastia, ktorý chceme prežívať stále dookola. Som šťastná, že si súčasťou môjho života, pretože ty si chýbajúcou časťou skladačky, ktorá v ňom chýbala.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.