Photo by Josh Willink from Pexels

Verím, že ak je láska pravá, prekoná akúkoľvek prekážku. Verím v to, že existuje pravá láska. Že jedného dňa príde do môjho života niekto skutočný, pravý, niekto, kto ma je hodný. Niekto, kto to nevzdá, bude bojovať a milovať do posledného výdychu. A hoci sa mnohokrát stane, že na istý čas, zablúdime niekam inam, s niekým menej hodným, verím v to, že na konci ma čaká skutočne šťastný koniec s tým správnym človekom.

V zdraví aj v chorobe, ten človek zostane po mojom boku. V dňoch, kedy nadomnou bude jasne svietiť slnko, bude po mojom boku, a spoločne so mnou bude mať úsmev na tvári. A v dňoch, kedy ma pohltí smútok, bude ma držať a ruku ešte pevnejšie ako bežne. Bude tam, vždy. Vo dne, v noci, nikdy ma nenechá samú. Nikdy nedovolí, aby som sa kvôli nemu cítila zle. A už vôbec nedovolí, aby som zaspávala s pocitom, že nie som milovaná.

Tento človek ma bude napĺňať šťastím. Každý problém bude mať riešenie, lebo mi pomôže ho vyriešiť. Život s ním, bude prekrásny. Len verím v to, že niekto taký príde. Bude to neskutočne dobrodružstvo. Budeme sa spolu smiať, zaspávať a ráno sa prebúdzať v spoločnom objatí. Bude to magické. A na konci života, budeme držať jeden druhého za ruku, s úsmevom na tvári a hovoriť si „dali sme to, to bola ale jazda!„, a v tom momente opäť pocítime tie známe motýle v bruchu, ako keď sme sa prvýkrát pobozkali.

Ten niekto príde. Len to chce čas, no a možno aj kus skúsenosti, aby som pochopila, čo je v živote pravé a dôležité. Aby som sa naučila rozpoznať to správne od nesprávneho, a uvedomila si svoju cenu. A všetko okolo toho, čo bude predtým pravým, to, čo mi bude motať hlavu a vytvárať vo mne pochybnosti nie je skutočné. To pravé ma prinúti veriť od prvého momentu, až do posledného. Lebo taká pravá láska je!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating