Photo by Nathan Dumlao on Unsplash.com

Verím tomu, že spriaznené duše si vždy nájdu cestu k sebe. Môže to trvať veľmi dlho, no nájdu sa.

Nezáleží na tom, ako zlé to bolo medzi nimi, na všetko sa zabudne, keď sa znovu uvidia. To je hlavný cieľ spriaznených duší.

Preto verím, že aj keď sme sa rozišli, znovu sa stretneme. Budeme starší, niečo budeme mať za sebou, naše životy budú pokojné a vyrovnané. Nemusíme spolu už nikdy tvoriť pár, no vždy budeme jeden pri druhom. Budeme bok po boku, niekedy sa vzdialime a niekedy budeme pri sebe každý deň.

Keď sa stretneme, budeš vedieť, čo všetko so mnou tvoj odchod robil. Čím všetkým som si musela prejsť, aby si sa mohol dívať na ženu, ktorá bude stáť oproti tebe.

View this post on Instagram

Weekends with you 🤗 @eleonorazampatti

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Moje vlasy budú veľakrát ostrihané, prefarbené a zmenené. Môj štýl obliekania sa z dievčenského zmení na ženský a nebudem chodiť zhrbená. Chrbát budem mať vystretý a na všetkých (najmä na teba) sa budem usmievať.

Keď sa stretneme, zastane čas. Všetko spomalí a život nám dovolí, aby sme si vychutnali jeden druhého. 

Sme spriaznené duše, bude to naše poslanie. Nič sa medzi nami nezmení, komunikácia nebude viaznuť, ticho medzi nami bude stále príjemné a nie trápne, tvoje oči budú mať stále čokoládovú farbu a ja sa budem opäť cítiť dobre.

To je úloha spriaznených duší. Žiť svoje vlastné životy, no spolu. Možno nám to vážne nevyšlo ako pár, ale vyjde nám to presne takto. Budeme živý dôkaz toho, že všetko má svoj dôvod.

Za tie roky, ktoré sa nebudeme vidieť, budeme rásť. Budeme na sebe pracovať rovnako tvrdo, ako ostatní. Budeme si plniť sny, no každý zvlášť. Budeme si budovať svoje domovy, no oddelene. Budeme sa pripravovať na to, kedy sa znovu stretneme, no nebudeme vedieť presný dátum.

Ale keď to príde, budeme vedieť, že sme boli predurčení na to, aby sme boli spriaznené duše.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating