Ak sa chceš dozvedieť, ako bude vyzerať tvoj týždeň od 25. 1. do 31. 1., si tu správne. Čaká ťa posledných 7 dní v januári. Čítaj ďalej a zisti, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Tento týždeň bude pre teba kritický v oblasti zdravia. Mala by si si dávať pozor na imunitu – každý deň jesť čerstvé ovocie a zeleninu. Koniec mesiaca bude pre teba úspešný, pretože si urobíš poriadok vo financiách. Zistíš, že ak budeš ešte chvíľu šetriť, v lete môžeš ísť na dovolenku.

Býk

Mala by si si dávať pozor na lásku. Vo vzťahu buď otvorená a každý problém rieš hneď na začiatku. Nie je dobré, ak zostaneš ticho a potom vybuchneš. Tvoj partner by mal pocit, že nie si v poriadku. Mohla by si tak zostať single. Ak nechceš prísť o svoju životnú lásku, venuj jej veľa pozornosti.

Blíženci

Posledný januárový týždeň bude tvoj. Čo začneš, to aj dokončíš. Bude to pre teba veľmi povzbudivé, pretože sa ti to ešte nikdy nepodarilo. Taktiež zvládneš všetky skúšky/povinnosti a odovzdáš svoju prácu načas. Všetci budú mať z teba radosť.

Rak

Ak budeš mať pocit, že sa nudíš, vyraz do prírody. Tento týždeň máš jedinečnú možnosť na to, aby si ukázala, ako moc ti záleží na psychickej pohode a zdraví. Vďaka výletom do prírody sa ti dobijú baterky a nevyvoláš žiadnu zbytočnú hádku.

Lev

V práci to nebude dobré. Mala by si začať uvažovať o zmene, pretože kolektív je pre teba toxický a ak tam zostaneš naďalej, budeš sa iba trápiť. Doma bude všetko v poriadku, rodina ťa podrží a nebudeš sa cítiť previnilo. Súrodenci ťa prekvapia, pretože budú s tebou vo všetkom súhlasiť.

Panna

Chvíľami budeš mať pocit, že situácia vo svete sa vôbec nelepší. Pociťuješ úzkosť, ktorá nie je správna a musíš s tým niečo robiť. Tento týždeň by si mala navštíviť terapeutku, alebo blízku priateľku, s ktorou by si sa mohla porozprávať. Vďaka rozhovoru sa budeš cítiť lepšie.

Váhy

Tento týždeň budeš šťastná. Máš šancu nájsť si priateľa, preto neodmietaj žiadne žiadosti od mužov. Či už na osobné stretnutie, alebo len o priateľstvo na sociálnych sieťach. Buď však opatrná a nedôveruj každému, pretože ako sama vieš, sociálne siete vedia byť nebezpečné.

Škorpión

Posledný januárový týždeň si budeš môcť kúpiť vec, po ktorej dlho túžiš. Napriek tomu, že boli Vianoce, sa ti podarilo peniaze ušetriť a teraz si môžeš dovoliť rozmaznávať sa. Pri problémoch by si mala počúvať rady ostatných, pretože sa ukáže, že majú viac pravdy, než ty.

Strelec

Snaž sa dokončiť všetky projekty, ktoré máš rozrobené. Do nového mesiaca tak budeš vstupovať s pokojom na duši. Nič nebudeš musieť dorábať. Cez víkend si oddýchni, alebo zájdi s pár priateľmi na hory. Turistika ti pomôže odpútať sa od zlých myšlienok.

Kozorožec

Tento týždeň pre teba neveští nič dobré. Vo vzťahu sa objavia problémy, ktoré keď s partnerom nevyriešite, bude koniec. Snaž sa vo všetkom robiť kompromisy, pretože prísť o vzťah nie je nič príjemné. Ak ti na partnerovi záleží, tento týždeň mu to preukazuj každý deň.

Vodnár

Mala by si začať športovať. Tvoja kondička je na tom zle, pretože si cez Vianoce poriadne zlenivela. Tento týždeň sa venuj športovej aktivite minimálne 3x, pretože iba vďaka tomu si z toho urobíš zdravý návyk. Taktiež by si mala zaradiť do jedálnička viac potravín, ktoré sú bohaté na vitamín C.

Ryby

Problémy sa na teba budú lepiť, no ty im nedáš šancu. Všetko vyriešiš, pretože máš v sebe veľa sily. Spory ťa len posilnia a o vzťahu to platí dvojnásobne. Vďaka hádke s priateľom sa budete viac milovať, pretože sa medzi vami prehĺbi puto lásky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.