Žena sedí na lúke s jahodou v ruke
instagram/nastjastasia

Nájsť skutočného priateľa, ktorému môžeme povedať čokoľvek, ktorý nás podrží aj v tých najťažších chvíľach a nikdy sa nám neotočí chrbtom, je vzácnosť. Ak predsa len máme to šťastie, takého priateľa by sme si mali vážiť a dať mu to aj patrične najavo.

Lenže niektorí ľudia dobrotu druhého vedia zneužiť vo svoj prospech a dokonca existujú aj takí, ktorí majú všetko na háku a aj keď sú s tebou, tvoje problémy sú im ukradnuté. A TIETO znamenia k tomu majú najväčšie sklony.

Škorpión

Toto znamenie nemá problém pichnúť do tvojho najzraniteľnejšieho miesta, aj keď si jeho najlepšia priateľka. Pretože, ak v tom vidí, že z toho môže ťažiť vo svoj prospech, urobí to. Nehladí na tvoje problémy a ani na to, čo ťa trápi.

Myslí na seba a svoje potreby. Pocity druhých idú jednoducho bokom. Vo svojom živote chce dokázať veľké veci. A úspech vidí aj v pretvarovaní sa. Veľmi si nechce pripúšťať ľudí k sebe, i keď z toho ten druhý človek môže mať odlišné pocity.

Lev

Možno je to prekvapenie, ale do tohto zoznamu sa dostal aj Lev. O ňom je všeobecne známe, že chce svietiť v spoločnosti a chce byť najlepším. Takže má blízko k tomu využiť aj kamaráta, aby to dosiahol.

Ak sa nebodaj dostaneš medzi jeho nepriateľov, o to menšie zľutovanie bude mať s tebou. Na prvom mieste má seba samého. Mnohokrát v ňom víťazí sebeckosť. Aj keby bol s tebou vo vzťahu, tvoje problémy idú jedným uchom dnu a druhým von.

Kozorožec

Nikto netvrdí, že Kozorožec nemá dobré vlastnosti, samozrejme, je ich veľa. Ale má aj svoju temnú stránku a tou je jeho sebeckosť. Na jednej strane sa správa ako milá osoba plná lásky, na druhej strane sa v ňom mnohokrát ozýva vlastnosť, ktorú sme vyššie spomenuli.

On je pre seba číslo jeden a nikto iný to miesto nevie nahradiť. Nepatrí zrovna medzi tých, ktorí by sa pre druhých rozdali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy