Nevera sa týka čoraz viac párov. Nech sa to stalo pre akýkoľvek dôvod, je to niečo, s čím sa žije ťažko. Veď prijať fakt, že sme sa vlastne museli podeliť o lásku nášho života s niekým iným, je rana ako fras. Je to tak bolestivé a preniesť sa cez to? To sa dá len ťažko, možno až časom, ale mnohé to však stále bolí, aj po mesiacoch či rokoch. To nás motivovalo pripraviť si pre teba zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré k tomu majú najväčšie sklony. Poďme na to!

Býk

Býk má v sebe toľko lásky, že ju jednoducho má potrebu šíriť ďalej a ďalej a vie veľmi rýchlo podľahnúť nástrahám. Samozrejme, že potom to ľutuje, ale môže byť už neskoro. Nie je veľmi veľa partnerov, ktorí dokážu niečo také odpustiť a ísť ďalej, akoby sa nič nedialo.

Lev

Znamenie, pri ktorom by so mala mať oči otvorené. Pretože v sebe má zakorenené, že všetko čo chce, musí dosiahnuť aj na úkor iných a ich pocitov. Pokiaľ sa vo vzťahu nudí, snaží sa to vyplniť niekde inde. Napríklad aj s inou ženou! Samozrejme, že zároveň miluje svoje pohodlie a zázemie, takže svoju súčasnú oficiálnu partnerku by nerád opustil, ale veru, krátkym flirtom sa až tak nevyhýba. Veď preto sa o ňom hovorí ako o kráľovskom znamení. Len málokedy berie do úvahy druh stranu a podradí sa jej.

Panna

Muž Panna má v povahe poriadneho záletníka. Funguje na princípe, že si najprv vyberie ženu, s ktorou sa vidí ako manžel, ale pomimo nemá problém si hľadať bokovky, aby si okorenil svoj osobný život. Zároveň patrí toto znamenie zverokruhu medzi chladnejšie znamenia, ktoré nedávajú svoje city až tak najavo. Takže čakať, že sa bude takýto muž správať ako najväčší romantik pod Slnkom.. je mierne. Ale ako sa hovorí, keď sa pre niekoho rozhodneme, musíme ho prijať takého, akým je.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.