Instagram/matching.coupleoutfit

Zladiť sa s priateľom tak, aby ste pôsobili ako osudový pár, dá zabrať. Trvá to niekoľko rokov a vôbec to nie je jednoduché. Muži majú odlišný vkus na oblečenie, odlišný humor, iné názory a aj sa venujú iným činnostiam než ženy.

Keď si chceš pod zamilované fotky na Instagram písať #couplegoal alebo #match, zameraj sa na tieto 3 hlavné veci.

Rovnaké oblečenie

Možno povrchná, no do očí bijúca, hlavná vec. Pokiaľ chceš byť s priateľom neprehliadnuteľná, zameraj sa na rovnaké mikiny či tričká. Nikto z vás nebude vedieť spustiť zrak a na Instagrame budete lámať rekordy. Nehovoriac o tom, že si s rovnakými outfitmi môžete vytvárať celé série fotiek.

Avšak, všetko závisí od povahy tvojho partnera – nie každý muž sa dá na toto nahovoriť. Potom musíš vymyslieť niečo iné – rovnaké šálky na kávu, kryty na mobil, ty šaty a on tričko, alebo tenisky.

Motivácia

Pokiaľ chceš byť pre každého vzor v láske, svojho partnera by si mala poriadne motivovať a podporovať. On by to mal robiť tiež. Navzájom by ste pre seba mali byť „partner in crime“, pretože jedine tak vytvoríte dvojku, ktorú nikto nerozdelí. Mali by ste sa vedieť spolu smiať, no aj plakať, podporovať sa, motivovať sa a posúvať sa na svojej ceste dopredu.

Rovnaká partia priateľov

Keď túžiš mať „couple goal“ so svojím partnerom, mali by ste sa často ukazovať na verejnosti spolu. Tak, ako je dôležité tráviť čas oddelene, je dôležité tráviť čas spolu so svojou partiou. Takto aspoň uvidíš, či sa pred tebou pretvaruje, alebo je sám sebou.

Muži majú tendenciu byť pred kamarátmi väčší frajeri a „tvrďasi“, no pred frajerkou to hrajú na milého na nežného. Ak je tvoj priateľ stále rovnaký, vieš, že označenie „couple goal“ si zaslúžite.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating