Evelyn

Evelyn bola posledné roky neoddeliteľnou súčasťou reality šou Farma. Jej moderovanie ale teraz končí a v najnovšej sérii ju už viac neuvidíme. Na svojom Instagrame sa k celej situácii vyjadrila a takéto slová by si možno ani nečakala.

Pred pár dňami Televízia Markíza predstavila novú tvár, ktorá nahradí Evelyn na Farme. Prvýkrát bude moderátorom muž, konkrétne herec Marek Fašiang. Jeho vyjadrenie nájdeš v našom predošlom článku.

„Ja už tak nebudem utekať pred húskami 😀 Pred 4 rokmi som sa k tejto práci dostala z môjho pohľadu ako slepé kura k zrnu. Na prvej ostrej som privítala ľudí slovami “Vitajte na Farbe” a rozbehla sa spolupráca ktorá trvala krásne 4 roky,“ napísala Eva v úvode svojho príspevku.

Evelyn
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Farma jej bude chýbať

„Nechcem veľmi rozmazávať okolnosti a byť strašne nostalgická, ale som za to naozaj vďačná. Hlavne za ľudí, ktorých som tam spoznala! Budú mi chýbať najmä moji kolegovia, ktorí majú špeciálne miesto v mojom srdci. Akoby som povedala sama sebe: Tvoj čas na Farme práve končí 😀 a od húsok môžem utekať za novým dobrodružstvom, na ktoré sa úprimne teším! Som free a to je krásny pocit,“ prezradila na svojom profile, čím dala jasne najavo, že svojmu nástupcovi nezávidí a neberie to vôbec osobne.

Evelyn na záver poďakovala aj všetkým fanúšikom, ktorí ju počas týchto rokov podporovali. „Ďakujem, že ste sledovali, ďakujem tým, ktorí mi verili a za mnou stáli počas tejto cesty. Viete ako sa hovorí: jedny dvere sa zatvárajú a druhé dvere (a Pandorine skrinky) sa otvárajú,“ uzavrela svoje vyjadrenie.

Preklikaj si jej príspevok, v ktorom nájdeš aj fotky zo zákulisia a iné vtipné zábery.

Podľa slov Evelyn by sme mohli predpokladať, že sa črtá aj nejaká nová spolupráca alebo projekt, ktorého bude súčasťou. Možno práve to je dôvodom, prečo Farmu opúšťa.

Čo hovoríš na jej slová a na to, že novým moderátorom bude práve Marek Fašiang?

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News