Evelyn

Obľúbená slovenská komička Evelyn sa na čas vytratila zo sociálnych sietí. Ako však teraz priznala na Instagrame, v živote si prešla veľmi ťažkým obdobím. Až po operácii môže konečne slobodne dýchať. Čo sa stalo?

Eva Kramerová, komička, ktorú všetci poznáme pod menom Evelyn, ti môže byť známa aj z televíznej obrazovky. Ešte v roku 2015 vznikol jej vlastný seriál Svet podľa Evelyn. O čosi neskôr súťažila aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Nedávno sa objavila aj v komédii Jedeme na teambuidling.

Evelyn sa darí aj na Instagrame, kde ju sleduje už vyše 244-tisíc fanúšikov. Z tejto sociálnej siete sa však v poslednej dobe vytratila a ako sama priznala, stáli za tým vážne zdravotné problémy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Evelyn má za sebou vážnu operáciu

Mám za sebou celkom zásadnú operáciu Aj som vám chcela o tom povedať, ale keďže sa tento „happening“ dial na mojej hlave, nevedela som rozprávať, ani som úplne nevládala „žiť“, ale už trošku vládzem, tak som Vás chcela pozdraviť,začala.

Ako sama poriadne prekvapila, za jej problémami stála dýchacia trubica, ktorá jej poriadne strpčovala život. Väčšinu nocí len lapala po dychu a pridúšala sa.

Bolo veľmi nepríjemné s tým žiť, a hlavne bolo riziko, že s tým ani dlho žiť nemusím. Lebo keď sa vám nedokysličuje mozog, darmo budete meditovať a mentorovať fasa život,prekvapila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Evelyn musela kvôli týmto naozaj nepríjemným komplikáciám podstúpiť operáciu oboch čeľustí. Tej sa podľa vlastných slov veľmi obávala a o celom probléme sa dozvedala v podstate náhodou.

Teraz sa jej však konečne dýcha ľahko a všetko je opäť v poriadku. Fanúšikom však viac povie až o čoši neskôr, keď sa jej telo zotaví.

V komentároch prajú komičke skoré uzdravenie napríklad Dominika Kavaschová, Mirka Dobis alebo Kristína Tormová.

Evelyn prajeme skoré zotavenie, samozrejme, aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News