Instagram/kvetkah, Instagram/evelynjefresh

Reality šou Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom na televíznych obrazovkách. Aj keď veľa ľudí na podobné relácie nadáva, stále sa nájde množstvo zvedavcov, ktorí chcú vidieť, ako sa súťažiacim bude na statku dariť a čo všetko ich čaká.

Možno ťa preto poteší, že už čoskoro sa môžeme tešiť na pokračovanie, a teda na 13. sériu Farmy. Na oficiálnej stránke reality šou tvorcovia prezradili, že tento rok pôjde o naozaj drsné dobrodružstvo a 13. séria prinesie niekoľko noviniek. Mal by sa zmeniť koncept šou, spôsob natáčania, miesto statku a aj počet farmárov. Viac detailov zatiaľ neprezradili, no čo poznáme, je meno moderátorky.

Zo začiatku sa s reality šou Farma neodmysliteľne spájala moderátorka Kvetka Horváthová, ktorá bola veľmi obľúbená, no nahradila ju komička Evelyn. Tú si niektorí diváci obľúbili, no mnohí ju porovnávali práve s Kvetkou. Všetci teda čakali, ktorá z nich dvoch dostane ponuku na moderovanie novej série. A poznáme aj odpoveď.

Moderátorkou 13. série reality šou Farma sa opäť stane Eva Kramerová, teda Evelyn. „Trinásť, trinásť… Pán Boh pri nás ⚡️ #Farma13. Pusinky, tento rok sa zas môžete tešiť na Farmu (a na mňa! Halo?!) Bude to hrot… tak len toľko. Hrozne sa teším,“ potešila Evelyn svojich fanúšikov na Instagrame a potvrdila túto informáciu.

Aj keď sa Kvetka k Farme oficiálne nevyjadrila, pridala fotku s veľavravným popisom. „Som vďačná za všetko čo bolo, je a bude… Ale aj za všetko čo nebolo, nie je a nebude… Prajem vám pekný víkend,“ napísala Kvetka na svojom Instagrame, čím mohla nenápadne narážať na to, že moderátorkou novej série Farmy sa nestane ona, ale komička Evelyn.

Tešíš sa na Evelyn ako moderátorku Farmy alebo by si bola radšej, ak by sa na obrazovky vrátila Kvetka?

Zdroj: Instagram/evelynjefresh, Instagram/kvetkah, farma.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News