Farmárka Azra na Farme 15

Farmárka Azra sa veru vyznamenala. Včera vyšlo najavo, že zatiaľ, čo sa ona pred kamerami na statku zbližuje s protihráčom Denisom, doma ju čaká frajer. Prostredníctvom sociálnych sietí sa už k tomu stihol vyjadriť aj on.

Pätnásta séria obľúbenej reality šou Farma na našich televíznych obrazovkách beží druhý mesiac. Tradične sme sa už dočkali hádok, intríg a rôznych zranení. Tie teraz zavŕšil favorit súťaže – Myrec, ktorý skočil z wellness zóny a nepekne si zlomil ruku.

Farmárka Azra priznala, že je zadaná

Okrem toho sme mali možnosť na statku vidieť zbližovanie. Práve Sofia mala blízko k Myrecovi. Sára dokonca skončila v posteli s Timom, no nestalo sa medzi nimi niečo také, ako medzi Azrou a Denisom. Nikto nečakal, že sa opijú a začnú sa „mojkať“, ako to nazvali oni sami. Padli aj nemravné dotyky a dokonca bozky.

Farmárka Azra však samotnej Niki priznala, že ju doma čaká frajer. Do vzťahu išla 3 týždne pred nástupom na statok. To, že je zadaná vraj vedel aj Denis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

 „To neni nejaký taký vážny vzťah, si myslím,“ zdôverila sa súperke. „Chybu si spravila zbytočne, že si mu sľúbila kvázi vernosť tým, že si sa s ním dala do vzťahu. Mala si to povedať tak, že uvidíme, keď sa vrátim domov, že nech ťa počká. Alebo nech sa ešte vybúri alebo čokoľvek,“ dohovárala Niki Azre.

„Ale on (pozn. redakcie: Denis) o tom vie, aj s Luckou sme to riešili. Aj on tam bol. Takže on o tom veľmi dobre vie. A on to má v pi*i podľa mňa,“ skonštatovala farmárka Azra, ktorá výčitky voči svojmu frajerovi mimo Farmy zrejme nemá.

Toto je jej teraz už exfrajer

On však svoje pocity vyjadril vo videu na TikToku, ktoré mu ale bolo zmazané, no stihol ho ešte pridať do stories na Instagrame.

Azrin teraz už expartner sa volá Emil Suchánek a musíš uznať, že je to riadny fešák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emil Suchánek (@emil_suchanek2246)

Zostrihal animáciu, v ktorej môžeš vidieť hlavy Azry a Denisa položené na smetných košoch. Pridal k tomu popis: „Keď vidím svoju UŽ EX na Farme s jej novým ,úlovkom‘.“ Vidieť to môžeš po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/emil_suchanek2246

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News