Instagram/natalia.lopasovska

Mlada a sympatická Natália Lopašovská, sa do povedomia ľudí dostala vďaka súťaži Miss Slovensko, kde sa objavila vo finálovom výbere. O čosi viac ju však preslávila reality šou Farma na Markíze, kde sa rovnako prebojovala až pred brány finále. Na Instagrame ju sleduje už viac ako 55-tisíc followerov, no ako to už býva, to neznamená, že ide len o jej priaznivcov. 

Ako aj iné známe tváre, aj ona má medzi nimi nie len fanúšikov, ale aj hejterov. Doba sociálnych sietí im dáva možnosť „vyventilovať“ sa na celebritách naozaj po svojom. Niekedy to už však hraničí aj so zákonom a strachom o svoj život.

Svoje o tom vie aj Naty, ktorá na svojej sociálnej sieti zverejnila, akú nepríjemnú správu dostala.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Natália síce na Farme nevyhrala, no jednu výhru si domov predsa len odniesla. Počas súťaže totiž začala vzťah s Miroslavom Debnárom alias Mesutom, ktorý túto šou vyhral. Ihneď po tom, čo sa vrátili do reality, začali spoločne žiť v Banskej Bystrici. Aktuálne si jeden druhého opäť poriadne užijú, lebo musia dodržiavať karanténu, keďže boli obaja pozitívne testovaní na koronavírus.

Naty preto dala na svojom Instagrame možnosť fanúšikom pýtať sa jej na to, čo ich zaujíma, aby si tak čas v izolácii skrátila nejakou činnosťou. Medzi rôznymi otázkami sa však objavila aj škaredá vyhrážka.

„Ku*va špinavá, kebyže ťa stretnem, tak ťa napadnem,“ dalo sa rozlúštiť zo správy. Pri tejto správe ale neostala mladá exfarmárka ticho.

„Wow, toto sú naozaj silné slová od nejakého mladého dievčaťa. Fakt by som bola zvedavá, že keď ma stretneš, či ma naozaj napadneš. Takéto vyhrážanie neviem, kto ťa učil. Rodičia? Alebo to je normálne?“ pýtala sa. Pod príspevok dodala, že keby ju slečna naozaj stretne, možno sa s ňou ešte príde aj odfotiť.

Čo si myslíš o takých správach?

zdroj: Instagram/natalia.lopasovska

Zdroj: Instagram/natalia.lopasovska

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News