Pozitívne testy im skrížili plány! Mladí zaľúbenci Mesut a Natália, ktorí sa objavili v poslednej sérii markizáckej šou Farma, si užívajú spoločný život. Aj keď sú zvyknutí tráviť spolu množstvo času a zdieľať spoločnú domácnosť, tentorkát to zažijú nútene. A žiadna súťaž to nebude, keďže ide o ich zdravie. Na Instagrame sa totiž fanúšikom zverili, že dostali koronavírus.

Miroslav Debnár sa stal hlavným kandidátom na víťazstvo v reality šou Farma a svoj plán vziať si domov výhru 75-tisíc eur aj splnil. Okrem rozprávkového množstva peňazí si však odniesol možno aj niečo cennejšie – lásku. Na statku mu do oka padla mladá barberka Natália, s ktorou sa rýchlo zblížili a vytvorili pár. Vo finále sa tak mohli spoločne až dvojnásobne tešiť.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Diváci im nedávali veľké nádeje, že to zvládnu aj po Farme, no zatiaľ to vyzerá tak, že sa im spolu darí. Okamžite vyriešili spoločné bývanie a pustili sa do vlastných projektov. Mimoriadne obľúbení sú aj na sociálnych sieťach, kde denne zdieľajú veci aj zo svojho súkromia.

Tentokrát sa Natália priznala, že jej vyšiel pozitívny PCR test, no nie je to prvýkrát.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.