Azra a Denis

Azra a Denis už nosia spoločné prstienky. To, ako sa k nim dostali, môžeš už teraz vidieť na Voyo, dnes večer v televízii a už aj na oficiálnom Instagrame reality šou Farma

Azra a Denis si na Farme už prešli všeličím

Zdá sa, že Azra a Denis sa v reality šou Farma 15 posúvajú míľovými krokmi. Najprv sa oblúkom obchádzali, no aj samotná Ema priznala, že si všimla, ako na seba spočiatku zazerali. Nikto však nečakal, že napokon skončia spolu. Už si možno aj ty stihla spozorovať, že sú rozdielne povahy, no napriek tomu to vyzerá tak, že im to spolu klape.

Svoje city prvýkrát prejavili, keď sa raz opili a skončili spolu v posteli. K žiadnemu milovaniu však nedošlo. Spočiatku to boli iba dotyky, bozky a objatia. A to aj napriek tomu, že Azru doma čakal priateľ. Ten, keď sa to dozvedel, ihneď sa k tomu musel vyjadriť na sociálnych sieťach a verejne sa tak s ňou rozišiel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Pár týždňov potom ale čiernovláske prišiel na Farmu od neho list, ktorý písal ešte predtým, čo bolo odvysielané, že Azra a Denis sa akosi začali zbližovať. Kráske to ublížilo, keďže si uvedomila, že Emila sklamala. Veľmi rýchlo to však dokázala zahodiť za hlavu a so súčasným partnerom si naďalej vyjadrujú náklonnosť pred kamerami.

Posúvajú sa míľovými krokmi

Dotiahnu to však až pred oltár? Keďže sa na Farme chystá jarmok, Mirka sa rozhodla, že Denisovi a Azre vyrobí prstene.

„Nechcete vy dvaja náramok na ruku, partnerský? Vám ho dám a budete ho mať. Tebe spravím čierny a tebe spravím čierny,“ navrhla Mirka Azre a Denisovi.

„Ale my nie sme partneri, my sme iba známosť,“ ohradil sa Denis. „My sme kamoši,“ doplnila ho Azra. „My sme kamoši s výhodami,“ dodal ešte súčasný farmár týždňa. „Partneri, ty kokos. To znie desivo celkom, nie?“ zahlásila čiernovláska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Spravím vám prstienky, dobre?“ nenechala sa odbiť Mirka. „Už prstene? Už sa to stupňuje,“ zasmiala sa Azra. „Už zasnúbenie,“ reagoval Denis a po chvíľke im blondínka priniesla prstienky z guľôčok, ktoré si párik ihneď nasadil na prsty.

„Spravila som im prstienky, nech sa trošku tešia. Veľmi ma to potešilo, že s tým súhlasili. Denisovi som dokonca aj náušnicu spravila. Dúfam, že keď ich stretnem a ak budú spolu, tak že ich budú mať,“ teší sa Mirka.

Zdroj: Instagram/farma.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News