instagram/evazelnikova

V deviatej sérii televíznej show Farma sa objavila aj blondínka, ktorá svojím vzhľadom rozhodne zaujala. Dnes má Eva Zelníková za sebou svadbu a vychováva už ročného synčeka Mattea. Na ťažké podmienky z farmy už zabudla a žije si naozaj rozprávkovo. 

Známa podnikateľka si vzala za manžela partnera Matúša, s ktorým si minulý rok splnili veľký sen a kúpili si rodinný dom. Nie však hocijaký. Patrí k nemu veľký pozemok s jazierkom, záhradou, tenisovým kurtom, altánkom i hosťovským domčekom.

Nahliadnuť k nim domov môžeš vďaka fotkám z jej Instagramu, na ktorých čo-to ukáže. Ich rodinné sídlo si vybrali najmä kvôli okoliu a polohe. Predtým, než sa doň nasťahovali, čakalo ich veľa prerábania, aby najmä interiér spĺňal ich požiadavky.

Niekedy mám v dnešnej dobe pocit, že mladí ľudia si myslia, že všetko im spadne len tak z neba. Ale nespadne. Ľudia niekedy vidia už len to pozlátka, výsledok, ale neuvedomujú si, koľko práce a vynaložených síl za tým stojí. S manželom sme cestovali za prácou po celom Slovensku. Niekedy sme sa aj dlho nevideli, niekedy to aj škrípalo, ale vedeli sme, prečo to robíme, a že príde ten čas, kedy budeme môcť spolu vydýchnuť,“ napísala k jednej z fotografií z domova.

Eva svojim sledovateľom neustále pripomína, aby sa nebáli ísť za svojimi snami a pracovali na nich, iba tak si môžu žiť život, po akom budú túžiť.

Pozri sa, ako to u bývalej farmárky vyzerá

Zdroj: Instagram/evazelnikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News