Farma 15

Na adresu Mirky z reality šou Farma 15 sa vyjadril ďalší človek, ktorý bol v úzkom styku so súťažiacimi na statku. Podľa hospodára Martina Bagara, Adam mohol jej hru prekuknúť už skôr. Vraj vysielala očividné náznaky, ktoré opísal pre portál Pluska.

Slovenskom ešte stále doznieva kauza Adama zo šou Farma. Podľa nedávneho prieskumu bol absolútnym favoritom celej súťaže, no z hry odstúpil. Mohlo za to to, ako sa k nemu zachovali súperi na statku potom, čo si od umelej inteligencie Alice kúpil vstupenku do semifinále za 10-tisíc eur zo spoločného farmárskeho konta.

Adama najviac sklamalo, ako sa k nemu zachovala Lucia a Mirka. Práve k nej mal najbližšie a snažil sa jej byť veľkou oporou. Napriek všetkému jej však v semifinále daroval zlatú tehličku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Lucia toto správanie oľutovala a nepekné komentáre na sociálnych sieťach brala veľmi zle. Mirka tiež priznala, že keď si to spätne premietne, spravila by to isté, no Adamovi by svoj názor vysvetlila príjemnejšie.

Čo si o tom myslí hospodár Martin zo šou Farma?

K celej tejto situácii sa však teraz vyjadril aj hospodár Martin Bagar. „Najviac ma sklame, keď to niekto vzdá. Aj keď Adama mám, samozrejme, rád, strašne veľa vecí urobil, ale podľa mňa to nemal vzdať. To bola chyba, mal sa im postaviť a bojovať za seba, aj to pôvodne tak chcel. Troška ma sklamalo, že to zabalil,“ priznal pre Plusku a prehovoril aj na adresu Mirky.

„Je to hra. A keď si zoberieme Mirku, veď ona to robila od začiatku. To bola jej stratégia, už ju mohol mať prekuknutú,“ pokračoval.

„Ja som si všimol, že keď sa zranil Myrec a vysvetlil im, čo sa stalo, a povedal, že sa ide pobaliť, Mirka zrazu: Už som ťa pobalila, poď! Takže signály boli, videl som ich ja, mohli ich vidieť aj oni. Chceš so mnou hrať, hraj. Ja byť na Adamovom mieste, posadím sa do hojdacieho kresla a dva týždne sa na nich pozerám a smejem sa im,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News