Instagram/iamsatanka

Vzťahy sa im pekne pomotali! Reality šou Farma priniesla divákom nie len súboje o finančnú výhru, ale aj príbehy lásky. Tohtoroční súťažiaci neboli výnimkou a aj v 13. sérii vznikli vďaka spoločnému žitiu na statku viaceré páry. Azda najžiadanejšou ženou sa stala Stanka Klčová, do ktorej sa zamilovali až traja farmári. No nakoniec si ju podľa Plusky údajne získal niekto iný. Neuveríš, o koho ide.

Stanka už od začiatku tvorila pár s Miroslavom Pajtášom, s ktorým to nemalo príjemný koniec. On mal počas súťaže doma údajne partnerku, ona sa po jeho vypadnutí zo súťaže dala dokopy s iným. Po tom, čo už na farme nebol statný Miro, o jej srdce bojoval Dávid, s ktorým mali k sebe blízko. Aj keď z jej strany to bolo opatrnejšie, chcela tomu dať šancu aj v realite.

Do tretice, city k nej priznal aj Peter, no nakoniec vraj skončila s niekým úplne iným. Má ísť pritom o bývalého partnera inej farmárky!

Stanka sa dala dokopy s ohrdnutým barberom, s bývalým frajerom Natálie. Ako sa títo dvaja stretli, neviem, ale zrejme sa nakontaktovali cez sociálnu sieť a obaja si mali čo povedať,“ prezradil neznámy zdroj Pluske. Jej novým partnerom tak má byť vraj expriateľ Natálie Lopašovskej, ktorá vypadla zo súťaže hneď po Stanke.

Ide o známeho barbera, ktorému však Natália nespravila celkom dobré meno. Pred kamerami priznala, že ju na Farmu nechcel pustiť a zažila si s ním škaredé veci. Aj keď boli spolu len krátko, v liste, ktorý jej poslal, ju dokonca požiadal o ruku.

Natália sa však zaľúbila do Mesuta, ktorý celú súťaž vyhral a dvojica už spolu dokonca aj býva. „Ja som o tom tiež počula, že môj expriateľ sa zaplietol so Stankou. So Stankou som sa počas finále už stretla. No nič mi nenaznačila, ja som to neotvárala a čakám, kedy za mnou príde prvá. Videla som však náznaky, že s ním komunikuje, mobil nejako ľahko neskrývala, aby som si nič nevšimla. Mám to však z viacerých zdrojov potvrdené. Ja sa na tom iba smejem. No som zvedavá, čo mi na to Stanka povie, lebo sa po Farme chcela rozprávať,“ vyjadrila sa Naty.

Miro a Dávid si Stanku na Farme získali najviac, no nevyšlo to žiadnemu

Natália našla lásku v Mesutovi

Zdroj: pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News