Karin Dvořáková
Instagram/karinnett, Instagram/karinnettmom

Karin Hegedüs Dvořáková sa preslávila na Farme 10, kde patrila medzi najvýraznejšie osobnosti – charakterovo aj výzorom. Okrem toho sa nikdy netajila tým, že je milovníčkou estetických úprav. Poznáme ju už ako blondínku, brunetku, s dlhšími aj kratšími vlasmi, no najnovšie sa ukázala tak, ako sme ju ešte nevideli. A s chválou v komentároch sa snáď roztrhlo vrece. Neuveriteľne jej to tak sekne!

Neustále prekvapuje

Približne pred pol rokom nás Karin z Farmy viackrát prekvapila. Okrem toho, že sa nečakane vydala, krátko predtým oznámila, že je tehotná. A musíš uznať, že počas tých mesiacov jej to náramne seklo. Aj pohlavie bábätka prezradila špeciálnym spôsobom vo videu so svojím manželom.

V januári porodila a teraz patrí do klubu najkrajších mamičiek v slovenskom šoubiznise, medzi ktoré sa čoskoro pridá aj jej kamarátka Zuzka Plačková.

Karin z Farmy má rada zmeny

Prostoreká Karin je Instagrame dosť aktívna a s followermi zdieľa kus svojho súkromia, či už radosti, alebo starosti bežného dňa. Aj Farma jej, samozrejme, pomohla v popularite, keďže teraz ju tam sleduje už 132-tisíc fanúšikov. Ale to rátame iba ten osobný profil. Na účte s názvom karinnettmom, kde pridáva viac mamičkovského obsahu, má ďalších 72-tisíc sledovateľov. A práve tam sa nám pochválila so zmenou imidžu.

Táto premena sa týka ženskej koruny krásy, a teda účesu. Ukázala sa s ofinou a musíš uznať, že jej to naozaj pristane. Fotku uvidíš po kliknutí SEM.

Aj keď nejde o pravú ofinu, zaplavili ju samé komplimenty. Ľudia sa zhodli na tom, že by jej rozhodne takýto typ účesu sedel. Uvidíme teda, či si na to po tejto skúške trúfne.

Zdroj: Instagram/karinnettmom

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News