Myrec a Sofia z Farmy 15

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Myrec z poslednej odvysielanej série reality šou Farma mal hrozivú autonehodu. Zábery jeho luxusného topiaceho sa auta pridal do stories na svojom Instagrame, kde ale má súkromný účet. Postrehol a následne to teda zverejnil portál Život.

Miroslav Mimochodek alebo teda Myrec, bol v šou Farma jedným z najvýraznejších účastníkov a favorit celej súťaže. Na statku mal blízko k Sofi, no ich vzťah po príchode domov nepokračoval. Detaily nám krásna východniarka opísala v exkluzívnom rozhovore, ktorý si môžeš prečítať po kliknutí SEM.

Mnoho fanúšikov a dokonca aj Miroslavovi súperi tvrdia, že keby zo súťaže nemusel odstúpiť kvôli zdravotným problémom, určite by sa dostal do finále. Tento urastený fešák totiž patril medzi najpracovitejších účastníkov a najsilnejších bojovníkov. Ukážkovú kondičku nepredvádzal len počas konštruovania rôznych stavieb, ale aj pri súbojoch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Žiaľ, jeho účasť v šou Farma sa skončila desivo vyzerajúcim zranením. Počas skákania na strom spadol z veľkej výšky a zlomil si ruku. Následne ho čakala operácia, ale ako sám prezradil, už je to v poriadku.

Myrec z Farmy mal hrozivú autonehodu

Teraz však Myrec v stories na Instagrame šokoval ďalšou hrozivou nehodou. Jeho luxusné auto skončilo v jazere. A keby sa mu z neho zavčasu nepodarilo vyjsť, asi by sa tam utopil.

„Priatelia, máme tu jednu menšiu autonehodu. Mačka mi vybehla od toho domu pred auto, tak som to strhol doprava do vody. Našťastie som netrafil strom, ale len vodu. Auto plávalo, až som otvoril dvere, tak sa potopilo. Inak by možno plávalo až doteraz,“ napísal exfarmár k záberom, čo zaznamenal portál Život.

„Test na alkohol 0,00 %, test na drogy negatívny (ster z čela). Mačka vs Tesla 1:0,“ zažartoval urastený fešák. „Áno, šofér a následne kapitán plavidla som bol ja,“ naďalej si robil srandu, pričom fanúšikom ukázal zábery z miesta nehody. Vidieť na nich môžeš plávajúce auto, ktoré je z veľkej časti potopené pod hladinou jazera.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Vyzerá to teda tak, že Myrec sa druhýkrát narodil a môže byť rád, že to neskočilo horšie. Každopádne, ani plávanie na breh v tej ľadovej vode určite nebolo príjemné. Otužovanie dostal grátis.

Zdroj: Život

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News