Farma 15

Mirka bola v reality šou Farma 15 jednou z najvýraznejších  účastníčok. Aj fanúšikovia ju na sociálnych sieťach preberali azda najviac zo všetkých. A mohlo za to najmä to, ako sa pred „zlatým týždňom“ zachovala k Adamovi.

Stala sa z toho hotová kauza a v komentároch sa objavovali nechutné správy, na ktoré Mirka aj zareagovala a kamera relácie Život po Farme, ktorú môžeš sledovať na Voyo, zachytila jej bezprostrednú reakciu. Potom ju Televízia Markíza zverejnila aj na svojom webe.

Bezprostredná reakcia Mirky zo šou Farma na hnusné komentáre

Sama musíš uznať, že fanúšikovia sa k súťažiacim Mirke a Lucii po spomínanej kauze nezachovali práve najlepšie. V komentároch na sociálnych sieťach im a ich rodinám priali hrozné veci, čo víťazka šou Farma 15 neznášala psychicky dobre. Dokonca priznala, že v tom čase ani nejedla, prečo poriadne schudla.

Obe sa k tejto kauze už stihli aj vyjadriť. Lucia svoje správanie oľutovala a priznala, že bola sklamaná sama zo seba. Viackrát sa exsúperom aj ospravedlnila. Aj Mirka v jednom z rozhovorov uviedla, že jej to je ľúto. Adamovi by svoj pohľad na to, čo sa stalo, teraz vysvetlila inak. Jemnejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Web Markízy však teraz priniesol jej bezprostrednú reakciu na niekoľko komentárov. Zachytila to kamera relácie Život po Farme. V ôsmej epizóde na správy od fanúšikov spoločne reagovali Adam s Romanom a Mirka so Sofi.

Zrejme sa táto časť natáčala tesne po finále, keďže všetci sú vo videu oblečení a upravení tak, ako si ich mohla postrehnúť 17. decembra aj na svojej televíznej obrazovke.

Ako zareagovala Mirka zo šou Farma 15 na nepekné komentáre o nej?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News