Farma 15

Šou Farma 15 je opäť plná prkvapení. Ako ukazuje TV Markíza, posledné dni sa tu odohralo niečo, čo sa tak často v tejto sútaži nevidí. Súťažiaci totižto začali nahlasovať prehrešky, čo malo pochopiteľne aj dohru. Denisovi bola odobratá imunita a kto ide do ďalšieho duelu? 

Na Farme už zostávajú iba poslední farmári a pomaly, ale isto sa blíži finále. Počas posledného týždňa mohli súťažiaci nahlasovať prehrešky súperov. Počas týždňa čestnosti súperov najviac sledovali Lucia a Mirka. Tie si do žalovania prizvali aj Emu a najviac sa im nepáčilo správanie Denisa.

V reality šou Farma to poriadne vrie

Ako ukazuje video na TV Markíza, práve Denisových prešľapov bolo nahlásených najviac. To sa odzrkadlilo na odobratí jeho imunity. Matúš, ako prvý duelant, zároveň dostal úlohu vybrať si proti sebe len z dvojice. Alica ho totižto vyzvala zvoliť si Denisa alebo Niki.

Ako sám Denis povedal, podľa neho je celá táto situácia bizár. Ten sa spoločne s Matúšom a Niki postavili a odišli od stola. Nasledovala ich aj Azra, ktorá pri odchode stihla Mirke a Lucii poriadne vynadať. Denis zároveň dodal, že nejde už nič robiť a statok chce opustiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Matúš si do duelu nečakane vybral Niki

Matúš si však napokon celkom prekvapivo vybral ako druhú duelantku Niki. To neprekvapilo len divákov, ale aj samotnú farmárku, keďže na statku trávili spolu azda najviac času. Pri lúčení s ostatnými farmármi však nechýbali na ich tvárach slzy a ani jeden z nich sa po tomto správaní na statok, zdá sa, vrátiť nechce.

„Mne to prišlo trápne, lebo presne vedeli, čo spravili. Bolo to vypočítavé z ich strany a verím, že sa im to nejako vráti,“ povedal Matúš pri odchode.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: TV Makíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News