Tak sa zdá, že niektorých súťažiacich v reality šou Farma, zaujímajú viac vzťahy, ako práca. Aj keď žijú v ťažkých podmienkach, čas na ohováranie, taktiky či flirtovanie si nájdu vždy. Kým niektorým to, zdá sa, vyšlo, iní majú hlavu v smútku.

Už od začiatku majú k sebe blízko Miro a Stanka, ktorí sú na seba nonstop nalepení. Kým on ju oslovuje tými najsladšími pomenovaniami, ona je, možno aj kvôli ťažkej minulosti, trocha opatrnejšia.

Ich farmársky vzťah im zrejme závidí aj mladý Dávid, ktorý sa zaľúbil do súperky Patrície, ktorá mu však sympatie neopätuje. Mladučká Trnavčanka ho považuje iba za kamaráta a doma má priateľa. O nežnosti a peknú partnerku by stál aj Miro alias Mesut, ktorý však narazil na problém.

Pri rozhovore s ostatnými mužmi to povedal na plné ústa a nie príliš diplomaticky. Podľa neho im na Farme chýbajú pekné dievčatá. „Som aj nas*atý, že sem nezavolali nejaké pekné ženy,“ priznal sa Mesut, ktorý si pospomínal aj na vypadnutú Nikoletu, ktorá zrejme spĺňala jeho požiadavky na ženský výzor.

Tie podľa neho asi ale nespĺňa Monika: „Je škaredá a nikto ju nechce,“ zazneli ostré slová z jeho úst na adresu súťažiacej, ktorá bola víťazkou prvého duelu a stále si medzi ostatnými akosi nenašla svoje miesto.

Čo myslíš, prehnal to s vyjadrovaním?

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.