youtube/Luky Fuzo Stanislav & instagram/xenia_gregusova

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav, finalisti z minuloročnej série reality šou Farma, si užívajú svoje spoločné šťastie. Po tom, čo sympatická blondínka súťaž vyhrala, sa jej zadarilo aj v súkromnom živote. Lásku našla práve v Lukášovi, ktorý k nej prechovával sympatie počas ich farmárčenia, no k ničomu vážnemu vtedy nedošlo.

po skončení a návrate do reality si obaja uvedomili, že sa majú naozaj radi a tento rok sú ruka v ruka. Vďaka účinkovaniu v televízii sa venujú najmä sociálnym sieťam, kde im pribudli tisíce sledovateľov, takže ich pracovnou činnosťou je zároveň to, čo ich baví.

Mladý a zamilovaný pár už aj vie, aké je to spolu žiť mimo kamier, keďže sa rozhodli aj pre spoločné bývanie. Mnohých tak zaujíma už len jedna otázka – kedy bude svadba?

Jedna fiktívna sa už odohrala na Farme, kde si povedali svoje áno a vystrojili si so súpermi oslavu. Išlo, samozrejme, iba o hru, no zdá sa, že svadobné odevy sú im akosi predurčené. Nedávno totiž na sociálnych sieťach odhalili, že sa z nich opäť stali nevesta a ženích. 

Pamätáš si ich „farmársku svadbu„?

 

 

 

Tentokrát to však bolo iba kvôli práci a foteniu do časopisu. Pravdou však je, že obom im to spolu náramne pristane. Ktovie, kedy si podobné šaty na seba nahodia už naozaj „naostro“.

No nevyzerajú úžasne?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Ich „svadobný“ deň si môžeš pozrieť aj v Lukášovom vlogu

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News